Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Autor článku: Sco Angel

Požadované questy a levely:
69 Agility
70 Fletching
75 Woodcutting
75 Ranged
Mourning’s Ends Part II: The Temple of Light

Předměty: Death Talisman, sekera na dřevo + nůž (lze získat z mrtvoly v jiné dimenzi thx Hyger), jídlo, teleportační krystal do Letya, crystal trinket (pokud nemáte v bance, tak dostanete od Arianwyna) a mourner oblek (2 sety).

Promluvte si s Arianwyn v Letya o Within the Light a spustíte tak quest, než odejdete dostanete malý krystal.

První úkol je sehnat druhý oblek pro Arianwyn, vydejte se do oblasti Arandar na západ od Ardougne a za bránou jsou Mourneři, zabte jednoho a seberte oblečení. Pokud nemáte ani jeden morner oblek, tak zabte dalšího mournera, důležite abyste měli 2 sety.

Nyní si oblečte jen mourner oblek a vydejte se k základně mournerů.

Slezte poklopem dolů a prohledejte stůl v místnosti s Head Mourner, seberte obě klíče.

Vedle je gnome, bránu otevřete tarnished key a pokecejte, aby vám pomohl s odváděním pozornosti, řekněte mu o vašem plánu a bude souhlasit.

Pomocí new key otevřete dveře vedoucí do Temple of Light, proběhněte přes Dark Beast až před chrámem, kde na místě (viz. obrázek) klikněte na krystal od Arinwyna. Musíte si sundat plynovou masku, až bude očarování hotov, vraťte se do Letya za Arinwynem.

Promluvte si s nim, dejte mu druhý mourner oblek, očarovaný krystal a povězte mu i o pomoci od gnome a pak si oblečte jen mourner oblek a dejte I´m ready, let´s go.

Zaveďte Arinwyna do místnosti před Death Altar, po cestě bude likvidovat shadow, takže nebude problém projít.

U Death altar si promluvte s trpaslíkem, tím jste dovedli Arinwyna na místě.

Mezitím prozkoumejte světelný sloup před vchodem do altaru a pak se vraťte k Arinwynovi.

Pokud jste zahodili crystal trinket, tak Arianwyn vám dá nový, jinak musíte zřejmě do banky. Tak či tak, použijte krystal na sloup před vchodem do Death altar.

Zpět za Arianwynem, kterému povězte co se stalo a řeknete mu nakonec: But you are a similiar size to me!. Promluvte si s trpaslíkem a vleze do Death Altar, takže musíte za nim.

Uvnitř death altaru si s nim promluvte a dejte Okay, lets do this. Hodí vás do altaru a nabije vás to podivnou energii.

Utíkejte co nejrychleji k krystalu v nejvyšším patře a pak zpátky z světelnému sloupu. Pokud to nestihnete a vybije se energie, musíte opět k trpaslíkovi, aby vás shodil dovnitř altaru.

Klikněte na sloup a teleportuje vás to do jiné dimenze.

V místnosti s podivnými sloupy je jeden, na které míří modré světlo, prosekejte a pak nožem opravte sloup. Další část je už náhodná pro každého hráče, vašim úkolem je nasměrovat paprsky k cíly, jediný problém je poslední paprsek, kde je nutné, aby se modrý+ červený + zelený -> bilý paprsek směroval do cílové oblasti.

Pokud jste vyřešili tento hlavolam, tak se objeví žebřík, po kterém vylezte nahoru.

Přeskákejte přes sloupy.

Až k balistě, kde máte střelit do terče. Pokud zasáhnete cíl, tak se dostaňte zpět dolů k bráně.

Projděte bránou a naleznete tělo, prohledejte a získáte pergamen, se kterým se vraťte k Arianwynovi.