Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Autor článku: Halladita

Požadavky: dokončený quest Death Plateau, agility lvl 15, zabít trolly lvl 101, 113 a v případě neúspěchu při kradení i lvl 71

Doporučená výbava: Climbing boots (lze si je za 12 gp opatřit během questu), kvalitní jídlo, prayer 43 + prayer pot., energy pot., Games necklace (teleport do Burthope)

Odměna: 1QP, Law talisman (nelze získat jiným způsobem)

Quest započnete rozhovorem s Denulthem v Burthope (“ How goes your fight… „) , (“ Is there anything… „), (“ I’ll get Godric back „). Poví vám, že syn kováře Dustona byl unesen trolly.

Zajdete si za Tenzingem a koupíte si od něj climbing boots (pokuď je už vlastníte, tak kupovat nové nemusíte), stojí pouhých 12gp. Jeho obydlí opustíte severnímy dveřmy a přelezete plot. Obujte si vaše nové boty, protože až narazíte na hromadu kamení nebo skálu, budete je potřebovat.

Jděte podle mapky a narazíte na branku. Čeká za ní ohromný troll Dada (cmb lvl 101). Prohlásí, že projít smí jen ten, kdo se mu ubrání. Takže byste měli být dobře připraveni na boj. Meele protect ja tu takřka nutností. Po ukončení souboje se vydejte na sever a druhou brankou opusťte prostor. Zapněte si Ranged protect a dejte se do běhu. Trollové na skalách mají docela dobrou mušku a kameny co po vás hazí, zas tak malé nejsou. Jděte stále podle mapky a zalezte do Troll Strongholdu.

První co zde musíte udělat, je zabít Troll General (cmb lvl 113). Dávejte bacha, údajně umí dát ránu za 35. Což pokavaď máte zapnutý prayer nemáte možnost zjistit ( a je to tak lepší).
Z jeho ostatků seberte klíč (Prison key) a sejděte o patro dolu. Klíčem se otevírají dveře na severu. je za nimy schodiště dolů, sejděte tam.

Jsou zde dvě vězeňské cely, které jsou hlídány dvěma spícími trolly, Trig a Berry. Ukradněte jim klíče (Cell key 1 a 2). Osvoboďte vězně a to nejhlavnější máte za sebou.

Jděte to oznámit do Burthope Dunelthovi a ten vás pošle za kovářem Dunstanem. Ten vám poděkuje, věnuje vám Law talisman (nelze jinak získat) a ukončí quest.