Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

 

Nezařaditelné:Herbs(1-3), Bones(3,4), Bat bones(2-5), Wolf bones(5), Big bones(2, 3), Baby dragon bones(2), Dragon bones(1, 2), Cooked tuna(5), Meat pizza(3), Plain pizza(3), Strange fruit(2), Strength potion(1-4 dose), Super defense potion(1-4 dose), Attack potion(1-4 dose), Antipoison (1-4 dose), Weapon poison, Uncut gems, Cut dragonstone, Half key, Shield left half(dragon)

Pozn.: zvýrazněné jsou dobré nejlepší dropy. Zdroj dropů: tip.it

Výbava
Na Chaos Elemental byste neměli jít sami, přizvěte si ještě jednoho do party, jinak spotřebujete spousty jídla. Doporučený combat by se měl pohybovat okolo 85-90 minimálně (bez summ).

Výzbroj

Plášť – skillcape, legend cape nebo fire cape, dle toho jak moc chcete riskovat.
Zbraň – je nutné mít 2 zbraně, whip je ideální pro běžné máchání a dds na otrávení monstra. Pokud máte godsword (sgs nebo ags), tak můžete nahradit dds, popřípadě brát jen godsword jako primární zbraň.
Náhrdelník – glory nebo fury.
Shield – dragonfireshield, antidragon shield nebo elemental shield.
Armour – Black hide je ideální, dobře chrání a není finančně náročné.
Boty, rukavice a prsten – dragon boty, barrow rukavice a do místa ringu můžete dát klidně explorer ring, nebo jeden z fremenik ringů.
Inventář – ideální je buď stew/curry nebo pie, na obrázku je wild pie. Po snězení máte stálé plný inventář, takže monstrům vám pak nemůže sundat výbavu a můžete tak stále efektivně bojovat.
Summoning podpora – titan a unicorn tu určitě najdou uplatnění, ale také nosiči jídla, takže terrorbird, želva nebo yak.

Jak se dostat k Chaos Elemental

Pro urychlení cestování do +50 lvl wild se doporučuje jít do Ardougne, tam se nachází poblíž brány do východní části města malá chatka s pákou. Další možnost je páka v edgeville u yewu. Pokud zatáhnete, tak se dostanete do wild. Budete potřebovat nůž nebo nějakou sečkou zbraň pro rozsekání pavoučiny.

Chaos Elemental se nachází poblíž Rogue Hradu, stačí se držet vyznačené cesty a dostanete se k němu.

Útoky

Chaos Elemental disponuje mage útoky, prayer mage protect snižuje zranění, ale na 100% nechrání. Dost často se stává že vás teleportuje o 1 nebo 2 obrazovky od něho, naštěstí tento útok nezpůsobuje zranění. Dalším nepříjemným útokem je „svlíkání“ – toto monstrům dokáže sundat předměty, které máte na sobě. Pokud máte místo v batohu, tak se tam uloží, jinak při plném inventáři zůstanou věci tam kde jsou, což je výhodné.

Asi jeden z nejsušších bossů v Runescape, jediným problémem je ten, že sídlí ve Wildu +50 level. V tomto článku se dozvíte jak porazit toto monstrům. Specifikace Chaos Elemental Combat level: 305 Útok: mage HP: 350 Dropy: Zbraně: Adamant javelin(20), Rune javelin(5), Mithril darts(400), Rune 2h sword, Rune battleaxe, Rune spear, Dragon Spear, Dragon 2h sword Brnění: Rune sq shield, Rune kiteshield, Dragon med helm Runy: Air(500), Chaos(100), Death(30, 40), Blood(50) Šípy: Iron(500), Mithril(400), Rune(200)