Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Autor článku: Sco Angel

Specifikace Giant Mole

Útok: melee

Slabina: water spell

Speciál: schopnost se zahrabávat a objevit se kdekoliv v jeho jeskyni

Dropy:

100%: Big bones, Mole skin(1-3), Mole claw.
Zbraně: Adamant longsword, Mithril battleaxe, Mithril axe, Rune spear, Rune 2h sword, Adamant javelin(20), Rune javelin(5), Rune battleaxe, Dragon spear
Brnění: Rune med helm, Mithril platebody, Mithril chainbody, Dragon med helm, Rune kiteshield, Rune sq shield
Runy/Šípy: Air(105), Fire(105), Death(7), Law(15), Blood(15), Nature(62,67), Iron(690), Steel(150), Rune(42)
Ostatní: Shark(1,4), Iron ore(100 noted), Silver ore(100 noted), Mithril bar, Rune bar, Yew logs(100 noted), Amulet of strength, Mole nose (pouze pokud máte falador shield 4), Amulet of glory, Amulet of power, Oyster pearls, Uncut gems, Cut dragonstone, Half key, Shield left half(dragon)

VýbavaArmor: aspoň batwing

Zbraň: ideálně masterwand a falador shield 4, pokud nemáte falador shield 4, tak si vezměte například Terror bird.

Inventář: runy na water spelly a také nějaký zdroj světla. A trochu jídla, ale pokud máte štít, lze používat resonance a jiné ability ze štítu.

Pokud máte falador shield 4, je tu možnost detekovat pozici krtka, takže bez problému no najdete, současně je tu i šance, že padne speciální drop Mole Nose. Po výměně u zahradníka Wysona, dostanete "kvalitní" nest, ze kterých nezískáte jen semínka od zelenin, ale jsou to stromová hnízda (to že padnou apple seed, to už je jiná věc :D).

Summoning podpora

Rozhodně si berte terrorbird, slouží jako detektor na krtka (pokud nemáte falador shield 4), současně unese 12 předmětů a samozřejmě doplňuje energii na běhání. Měli byste mít 2, 1 vyvolaný a druhý v inventáři + 100 scroll na běhání.

Jak se dostat ke krtkovi?

Pozn. Obrázky v této sekci jsou jen ilustrační a byly vyfocené před EOC.

Faladorská zahrada, klikněte na krtinu. Čímž se dostanete do systému jeskyň pod Faladorem.

Krtek se většinou zdržuje ve středu jeskyně.

Až vás začne nudit krtek nebo máte přeplněný batoh krtčím trofejem, tak na jihu se nachází východ z jeho brlohu, stačí vylézt po žebříku nahoru.

Tady už je to známé místo, nacházíte se poblíž jížní brány Faladoru.

A proč vlastně chodíme za krtkem? Odpověď je jednoduchá, získané trofeje (krtčí packa a kůže) lze vyměnit místnímu zahradníkovi za hnízda se semínky/prsteny.

Zahradníka Wysona najdete ve Faladorské zahradě a s radosti s vámi vymění trofeje za hnízda. Hnízda neobsahuji nic moc extra věci, najdete tam semínka cibuli, brambor a když se poštěstí, tak i stromů.