Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Autor: Sikulik

Tato metoda je dle mého názoru nejrychlejší a nejspolehlivější a díky tomu možná i nejpoužívanější způsob, jak se dostat do jiného světa RuneScape. Tak tedy jak na to :)


1) Otevřete si stránku http://www.runescape.com a najeďte v menu na Account -> Upgrade Your Account. Otevře se další stránka, na které klikněte na Upgrade Now.
2) Vyplňte vaše jméno a heslo3) Zvolte kde chcete mít membera (RuneScape), jakým způsobem budete platit (Credit / Debit card) a potvrďte (Subscribe now / Buy now)4) Tady odsouhlasíte, že poplatek bude odebrán hned po odeslání objednávky, a že od té doby bude odebírán pravidelně každých 30 dní, dokud to nezrušíte apod. Dejte Accept
5) Vyplňte kontaktní údaje a údaje o majiteli karty (číslo CCV / CCV2 je trojčíslí na zadní straně karty vedle řádku pro podpis, u některých karet na jiném místě, ale jasně označené). Číslo kreditní karty zadejte bez mezer.
Poté dejte Next.

6) Zkontrolujte si údaje, zda jsou správně zadané, a klikněte na Accept.
7) Chvilka napětí... :)
8) A pokud bylo vše provedeno v pořádku, zobrazí se vám podobné okno s nápisem Payment Successfully Taken :) Doporučuje se tuto stránku pro případné reklamace vytisknout (tlačítko Print). Jinak zvolte Finish a budete odhlášeni.
Gratuluji, právě jste si objednali měsíc skvělé zábavy ve skvělém světě!