Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Směs screenshotů ode mě, od PK Falloutmana a také památný screenshot při dosažení 119 combat level.

  

Na prvním obrázku je 2. dragon axe, kteoru se mi povedlo získat z Dagannoth Supreme, na výpravu se mnou byl Ferryultra. Když padla druhá sekera, musel jsem se ho opatrně zeptat, jestli mi věří, že mi padla další sekera, ono dostat šok v místech, kde jsou Dagannoth Kingové není příjemné :). Druhý screenshot již obsahuje o něco slabší kořist, jsou to 2 seercull bow, když mi padl 2. luk, tak opět jsem se opatrně zeptal Ferryho a když se dozvěděl, že padla další, tak následovala nadávka na moji adresu, no člověk se nezavděčí :). 3. screenshot již obsahuje 3. dračí sekeru, spolu s Ferrym stojím u safe spotu, odkud se magii odstřeluje Dagannoth Rex.

  

Tyhle screeny mi poslal kamošák Falloutman111, první screenshot obsahuje úlovek z wildu. Nejcenněší z toho je dragon scimitar, na dalším jsou runite ore a poslední obsahuje Abyssal whip.

Slayer task: zabít 14 iron dragonu. Šel jsem na ně v magické róbě a hned první drak a padl dragon legs, kterou jsem následně prodal něco přes 2 mil.

 

Elektrikovo a mé oblíbené cvičiště combat skillů. Elektrik propašoval těžký kanón k dagannothům a začal mega masakr, kosti, peníze a další hromady všeho ležely na zemi. Jsem se rozhod, že Eleka mírně vystraším, stoupl jsem si na kanón a začal na něho mluvit. Elektrik byl z toho vystrašen a jedině na co se zmohl, byla odpověď stylem: „HEHE“ :).

Konečně padl 97. lvl k síle a s tím také povýšení na 119. combat level.