Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Další kolekce screenu ze světa member. Tentokrát zavítáme opět na trawler fishing, elitní krtkolovci, nějaké dropy z monster, dosažení 120 combat a setkání s opravdu vtipným hráčem.

1. Riddar, Švéd co umí říct “ČUNĚ“ 

Tento poněkud ztřeštěný Švéd se rozhodl využít gilded altar. Běhěm toho jsem ho zas naučil nějakou tu sprosťárnu, další slovo, které už umí říct je: oslí čur… no nebudu tu rozvádět dál to dané slovo, určitě si to dokážete představit :). Riddarovi je 11 let, na to kolik mu je, ovládá perfektně anglický.

2. Nuda v member a pomoc od Mates136

 

Nuda v member je to nejhorší co může membera potkat. Nudu jsem naštěstí zaháněl likvidaci nebohých kachen v fishing guildu. Pak naštěstí přišel Mates136, jsem ho pak požádal o pomoc s výrobou houbiček na výrobu povzbuzujícího lektvaru. Díky němu tahle práce šla od ruky.

3. Typická komunikace se mnou

Kdo je to zas naučil :).

4. Wyvern

Konečně se mi podařilo dosáhnout 72 lvl ve slayeru a s tím také možnost zabíjet Wyverny. Tyto potvory se nacházejí v ledové jeskyni, přesně v té, kde jste těžili bluerite. Tito hošánkové disponují ledovým dechem, nebýt elemental shield, bych tvrdě doplatil ránou za 50.

5. Trawler Fishing

 

Tradičně brutus team zase dovedlo vylít veškerou vodu z podpalubí. Dosáhl jsem také 81 lvl ve fishingu, čímž se mi zpřístupnilo možnost lovit manty. A také se povedlo, 3 tripy a celově 6 mant a 1 želva.

6. Mluvící krtek

  

Při lovu krtka s Technologickem se mi podařilo vyfotit mluvícího krtka. Tato bestie na mě promluvila a dokonce český. Docela mě to vyděsilo, že jsem si nadělal do brnění…a Technologics, místo aby mě pomáhal, si běha po bludišti a honí krtčí mláďatka a dělal s nima nějaké věci.

7. Elite Krtkolovci

  

Tradiční elite krtkoteam složený z Sco Angel, Tesseriaorne a Technologics. Tentokrát nás při lovu vyrušil vetřelec, myslel si, že nás doběhne, ale mlácením hlavou jsme mu jasně naznačili, že tu nemá co dělat. Druhý obrázek ukazuje, jak čekáme až zařve krtek :), docela morbidní chování, a opět promluvila Tess a její obvyklý morbidní komentář :), to víte, drsná ženská, ta se nebojí ani Kalphite Queen.

8. Dropy

  

Padlo mi v tomto týdnu dragon stone, jsem si myslel, že je to pořádný drop v tomto týdnu, ale mýlil jsem se. Po dlouhodobě zase jsem zahájil s Ferryultra výpravy na King Dagannoth, a opět úspěch Seers´ring a Berserk ring, celkový zisk 2,5 Mil.

9. 120 combat

V tomto týdnu jsem také dovršil 120 combat a 98 lvl v síle. Cesta k 99 se blíží.