Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

1. TechnoKrtek

Jednou za čas si takto vyjdeme s Technologicsem na Krtka, běžná činnost, pobijeme krtka, pokrajíme nohy a stáhneme kůži. Trofeji si pak rozdělíme, no ale po 4. zabitém krtkovi, začne Technologics dumat o správnosti zabíjení a krájení krtka. Co si o tom myslím já? Máte napsáno na obrázku :). Jinak jste si všimli, že tento obrázek je screenem dne, když to viděla Halladita, tak stručně oznámila: „SADISTI!“. Asi to bylo mířeno na Techa :).

2. Trawler

Při společné výpravě pořádané Sco runescape redaktory, celkově přišlo 8 lidí. Šlo to extrémně hladce, dokonce jsme vylili veškerou vodu z lodi a nachytali něco přes 100 ryb. Obrovský úspěch.

3. Riddar, the Swedish čuně

Riddar, mírně potrhlý Švéd, který se nebojí používat sprosté výrazy co jsem ho naučil, například: slizká opice, čuně, oslí čur…atd. Používá to dokonce i na své kamarády, co jsou ze Švédská a také je učí :), ale k věci. Dovršil svůj brutus mining na 85, konečně už nemusí chlastat pivo při těžení runite. Jinak i Riddar mě naučil něco ze svého jazyka, takže se už můžu pochlubit tím, že dokážu nadávat i švédský :).

For Riddar in English/Swedish/Germany: Riddar, crazy Sweden gris, du bist sweden apa kok, which never fear using czech vulgaris words, for examples: slime monkey, pig (swedish: gris), donkey di…. He always uses that words against his enemies or friends and sometimes teachs his friends new word. In this week he finally reachs 85. lvl in mining, and doesnt have to drink beer anymore when mining runite ore. Congratulation my little Sweden čuně, apa kok and slizká opice!

4. Follow me Mystery Man

S Elektrikem jsme se rozhodli jít na Chaos Elementala, dal na mě follow, abych ho zavedl k teleportačnímu místu do wild, mezitím si šel ulevit někam. Náhle se objevil Mystery Man, který si chce s Elektrikem pokecat, stále řval a měl follow na Elektrika. Moje snaha ho setřást se nepodařilo a stále honil Elektrika. Nakonec se Elektrik vrátil z místnosti, kam musí i králové a divil se co to tam vyvádím.

5. Dagannoth king -REX

Mnozí si myslejí, že Dagannoth Kingové jsou nejsilnější, ale není to pravda, nejsilnější je KQ, protože proti ní, není 100% obrana, ale u Kingu máte aspoň 80% obranu. Na obrázku je vidět Melee King Rex, kterému s FerryUltra přezdíváme „Komisář Rex“ nebo „Pejsek“ :). V popředí jsem já, co dostava po hubě a za mnou srabacký stojí Ferry :).

6. Dokonalá harmonie

Trojúhelníkové postavení u King Black Dragon nám zajistí, že drak útočí jen na jednoho, čímž ušetří jídlo zbylým warriorům, kteří pak mohou dát jídlo tomu, co byl nejvíce zasažen. Na této výpravě se účastnil Technologics, Sco Angel a Jananas.

7. Miscellanie Ruler

Být vládcem Miscellanie má své výhody, každý týden hromadu surovin a hnízd.

8. 99 Strenght

Nedávno jsem také dovršil 99. lvl k síle. Poslední rána padla na krávě v Lumbridge, tedy na stejném místě, kde jsem poprvé cvičil kombat. Na této slavnostní události byli: Mates136, Iwina5 a Tesseriaorne, kteří mi přišli pogratulovat.

9. TechnoPárty by Technologics

Co dělá Technologics, když nepíše návody nebo nehoní krtčata? Pije pivo v Relece.

A když toho hodně vypije, tak začne RAPovat. 

10. Ferry dostal na zadek by Technologics

FerryUltra, známý to Elite Dagannoth Hunter, který zabil se mnou přes 300 dagannothů, držitel „Zlatého Pije“ za vymlácení Rexe, oceněn členy opičáků z Ape Atoll titulem „Slizká Opice“, a samozřejmě mnou nazývaný „Kazič výpravy na dagannothu“ se nechal porazit Technologicem v duel aréně. No Ferry, chce to víc trénovat :).

12. Angel a Tess

Je to tak, beru si ji :).

13. Dropy z Iron Dragon

 

O tom, že nejen z Iron Dragonů padají Dragon Legs jsem se mohl přesvědčit. NA druhém obrázku je vidět, jak někdo zařval a byl jsem u toho a pěkně si nahrabal :). Téměr od druhého řádku v inventáři jsou věci neznamé mrtvoly.

14. Ferryho Axka

No konečně, i Ferrymu se poštěstilo a padlo mu první dragon axe. Celková bilance z dagannoth kingů jsou:

  • 5x dragon axe
  • 2x seer cull bow
  • 1x seers ring
  • 1x berserk ring
  • 1x warrior ring

Dosavadní celkový zisk: 20 mil.

.