Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

1. Krvavý pentagram

 

KBD v obklíčení, tímto způsobem není problém ho zabít, neboť zmateně se otáčí dokola při snaze nás všechny zranit. Na druhém obrázku je vidět, jak Jananas3 požaduje, aby byl screen umístěn do Galerie 7 a je to tady :), splnil jsem mu jeho sen. Na této výpravě byli: Kulicak1, Jananas3, FerrUltra, Technologics a Sco Angel.

2. Duel Aréna

 

Po KBD se parta rozhodla jít do Duel Arény si trochu zařádit. Na screenu jsem já s medvědi hlavou a s krumpáčem jsem tam masakroval ostatní spolubojovníky :). Na druhém screenu je Kulicak s whipem proti mému rune pick axe.

3. Paní Šéfredaktorová

  

Po svatbě jsme dostali mnoho svatebních darů, za které samozřejmě děkujeme. Dostal jsem od vás například drahokamy, čímž jste mi posilli moji sbírku, dále pivo :) atd…No a od své Tess jsem dostal semínko k magickému stromu, viz. první screen, který roste ve Faladorské zahradě, na obrázku je vidět, že v ruce držím sekeru…Na dalších dvou obrázcích je vidět paní Šefredaktorovou v plné kráse a dokonce se dozvíte co budeme mít k večeři :).

4. Svatební cesta

   

Co by to bylo za manželství bez svatební cesty. V mém případě jsem to vymyslel docela fikaně. Jsem Tess nalákal k pláži, ona nevědomky si myslela, že se jdeme koupat. Ale opak bylo pravdou, jsem ji vzal na trénink Hunter Skill :). Na obrázcích vidíte prvotní postup trénink Hunter Skillu.

5. Věrnost nadevše

 

To radši v žábu se proměniti, než políbit jinou ženu. Nechť mi jsou svědky tohoto činu Mates136 a Kulicak1 :).

6. Iwina

 

Iwina, milá to dívenka, která je pro každou srandu. Jsem se rozhodl ji vzít do duel arény, abychom si vyzkoušeli prototyp nových granátů. Na obrázku je vidět jak po sobě házíme jakási morčata.

  

Na prvním obrázku ji dávam pecku za 11, ona se jen tak nedá a vrací mi stejnou kapku a možná tvrdší. V záchvatu zuřivosti z jisté prohry, jsem vytáhl z batohu mega kotvu a vrhajíc na ni…

7. Dračí dropy

 

V posledních dnech jsem měl opravdu štěstí na dračí dropy. První obrázek je s poměrně vzácným dropem, který se jen tak nevidí, je to levá část dračího štítů, který padl z Black Démon. Na druhém obrázku je mé řádění u Iron/Steel dragonu, při snaze získat Dragon legs. Stále jen padaly dragon skirt, až konečně padl to co jsem potřeboval.

8. Elektrik

 

Elektrik, fajn kámoš, který mě o RS hodně naučil, řekl bych že je to můj první mentor. I jemu jsem kdysi dodával wine of zamorak za 800ea a díky němu jsem měl prostředky na trénink jiných skillů. Tento mecenáš, sběratel Tinderboxu, spinach rollů, architekt, vtipálek a také nedůvěřivec :). Na obrázku je vidět jak mi padla 4. dragon skirt v daném týdnu, nevěřicný Elektrik si myslel, že si z něho dělám srandu a požadoval důkaz. Na druhém obrázku už je vidět jeho reakce :), při kterém jsem smíchem málem spadl ze židle. Ale nebojte se, tyhle výlevy mám i já, neboť nedávno mu padl Zamorak Skirt, Guthix Plate z clue…no a moje reakce byly asi nějak tak podobné :).

9. 80. lvl craft

 

Konečně, dosáhl jsem 80. lvl v crafting. Díky tomu již mohu vyrábět vlastní Amulet of Glory, který je v member velmi žádaný. K získání tohoto levelu mi pomáhali Iwina5, FerryUltra a Ranget  Elf, kterým patří mé díky.

10. FerryUltra & Sco Angel, Elite Dagannoth King Hunter

   

I Dagannoth Kingové byli v poslední době štědří. 2x warrior ring a 3x berserk ring, opravdu úžasný úlovek. Obzvláště 4. screen je povedený. Prime se k nám tak blízko nikdy nedostal, byl tak blízko, že nebyl problém útočit po něm kopím. Účinek, byl ale velmi slabý a proto nadále zůstává luk proti němu.

  • 5x dragon axe

    2x seer cull bow

    1x seers ring

    4x berserk ring

    3x warrior ring 

Dosavadní celkový zisk: 27 mil.

 

11. obří rybky

 

Nejen já a FerryUltra jsme slavili úspěch, ale i Technologics a Iwina5. Techovi se povedlo ulovit obřího swordfishe a Iwině zase Big Brass. Aspoň budou mít pěknou ozdobu v domě :).