Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Autor článku: Sco Angel

Dungeoneering je tak trochu jiný skill, neběhá se tu k bance pro suroviny a ani tu není potřeba nějaká extra výbava.

Výbava pro začátky skillu: žádná, všechno si uložte do banky.

Popis místa

Abyste mohli trénovat, musíte odcestovat do oblasti Daemonheim, ta se nachází ve wildu, dostanete se tam nejlépe prostřednictvím přístavu, který najdete za Al Kharid bankou.

U Daemonheim nalezneme pár zajimavých míst.

1. Obchodník s odměnami a skillmaster – skillmaster vám prodá plášť, jakmile dosáhnete 99 nebo 120 lvl, takže zatím nás moc zajímat nebude, ale obchodník s odměnami ano, ten nám ukáže sortiment, které prodává. Platidlem jsou tokeny, ty lze získat jen trénováním dungeoneeringu. U něj si také můžete zkontrolovat stav tokenů.

2. Banka a Tutor – tutor je velmi důležitou osobou, dostanete od něho ring of kinship a pokud chcete, můžete se ho poptat na skill, další osobou je bankéř, ten vám poschovává věci, protože do dungeonu nesmíte mít kromě ring of kinship nic. Pro kameramany je povolen i Orb oculus.

Ring of Kinship

Tento předmět vás bude provázet po celou dobu trénování. Podíváme se jaké funkce má:

Open party interface – otevře panel pro nastavení a podmínky tréninku.
Teleport to Daemonheim – teleportuje vás na místo, kde je skillmaster (viz mapa bod 1).
Open journal – po čase hraní občas padnou z bossů nějaký ty útržky listin, ty se ukládají a můžete si je přečíst, mají jen doplnit historii tohoto místa.
Destroy – zničí prsten. Pro nový musíte zajít za Tutorem.

Jak začít skill?

Volba Open Party Interface to vše začíná… Pak klikněte na Form Party. Hrát můžete buď sami, nebo si přizvěte další 4 hráče. Doporučují ze začátku hrát sám, ať to nemáte tak těžké, s větším počtem hráčů je dungeon o hodně těžší a nemuseli byste hned na poprvé dát bosse.

Po kliknuti na FORM PARTY je nutné nastavit patra, pokud poprvé začínáte, tak moc na výběr není. Takže začínáte od prvního patra a po získání zkušeností a levelu do dungeoneering se vám zpřístupní další patra. Další hráče můžete přizvat, když klinete na jeho nick a pak dáte volbu INVITE. Pokud nikoho nepozvete, tak jdete do dungeonu sami.

Pokud jdete ve více lidech, tak první sloupec jsou patra, které už máte otevřene, další sloupce jsou informace o spoluhráčích. Jinak ten, který formuje partu pomocí prstenu, se stává Leaderem týmu a může nastavovat pravidla dungeonu, také může vyhodit hráče, většinou se to děje prostřednictvím volby, kdy velitel dá návrh a ostatní hráči pak volbou souhlasí nebo nesouhlasí, když převládné většina, je zvolený hráč vyhozen.

Dalším prvkem co je zapotřebí nastavit je Comlexity, to určuje překážky a současně i místa na těžení surovin. Vyšší Complexity = méně XP penále při konečném hodnocení. Když hrajete poprvé, tak začínáte od Complexity 1 a postupně se otevírá další.

Po navolení Complexity a Floor, vstupte do Dungeonu a hra může začít. Bariér okolo si nevšimejte, to si popišeme jindy.