Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

1. Hlava Cockatrice

Tak tohle je docela sympatický drop. Hlava Cockatrice sice to není rare, ale i tak potěší. Aspoň bude ozdoba v baráku :). Jen dořešit problém s tím, že v baráku mi stále straší basilisková hlava :).

2. Iwina, The Sco Angel´s Killer

 

Iwina, milá to dívenka, která je pro každou srandu, byť její smysl pro humor je poněkud exotičtějšího rázu. Každý den mi dokazuje, že jsem absolutně čuně :). Rozhodl jsem ji vzít do duel arény, kde jako vždy na ni testuju nové zbraně, popřípadě vylepšuju bojové techniky. Testované zbraně byly například dračí halapartna, destruktivní prayer nebo vylepšené explozivní morčaty a jako bonus jsem aplikoval i slovní nadávání (viz. první obrázek) :). Očividně ji to nijak neublížilo, jen se zasmála a řekla mi, že jsem čuně. Na druhém obrázku už je vidět moji jistou konec…ano, sundala mě jako ču..na porážce.

3. Halladitina air tiara

O tom, že lidská lenost je opravdu skvělá, lze dokládat tento screen. Halladita prodala svoji airtiaru za 75k. To bych radši šel mlátit wizardy pro talisman než kupoval za takovou částku :).

4. Santa hat

 

Santa hat, jeden z rare předmětu na Runescape, co mají hodnotu okolo 20 mil. Zapůjčil mi to Night Elf Sk na vyzkoušení, no vypadal jsem v tom, jak Červená Karkulka v kombinaci s dragon armour. No aspoň vím, že si to nemám pořizovat :).

5. Krtkolovci

 

Něco z manželského života. Od dob poslední výpravy na krtka něco uběhlo, vytrénoval jsem se na 125 combat, Tess dosáhla 83 combat, takže bylo to slast zabíjet krtka. Opět čekání na to, až krtek zařva se objevila Tessina tradičně morbidní humor :). Ale což, dropy z krtka byly dobré :). 

6. Tessina 55 prayer

 

Po dosažení 99 prayer jsem nevěděl co s kosti, prodat to nemělo smysl, takže to dostala na krk Tess. NA obrázku pak můžete vidět hádku o tom, kdo z nás je větší čuně :).

7. Tarn´s Lair

  

Mocný nekromancer Tarn sídlí ve strašidelném dole v Morytanii. S Elektrikem jsme se rozhodli jít na tohoto pacholka, tedy hlavně z jeho krvelačných příšer Terror dog, které si tam vychoval. Terror dogové jsou žádání především pro Granite Helmy, avšak není sranda se k nim dostat. Tlačili nás pěkně ke zdi, takže bez Guthanu bychom nevydrželi ten nápor. Naštěstí byly dropy dobré, odnesl jsem si 2x granite helm a Elek 1x helmu. Hodnota helmy se pohybuje okolo 200k.

8. Prayer 99 a HP 99

V tomto týdnu jsem dovršil 2 skilly na 99. Prvním z nich byl 99 prayer a o pár dnů později i Hitpoint.

9. Slepý Elektrik, Smyslná KQ a banda noobů :)

  

O tom, že jít na KQ, Dagy King, KBD sám není dobré dokazuje první obrázek. V inventáři mám verac helmu (2.1 mil), dragon dagger, amulet of glory. Tyto předměty po sobě nechal sólový KQ hunter, hned jak jsme byli s Elekem dole, jsem si všiml mrtvoly a sebral cenné dropy, na Eleka zbylo jen sharky a ring of wealth :). Druhý obrázek již obsahuje dračí drop v podobě Dragon Med helm, který bude brzy prodán. Poslední orbázek je banda noobů co jdou nakopat zadek KQ, moc se jim to nedařilo a spíše se stali krmivo pro její veličenstvo :).

10. Tech´s semínka

 

Technologickovi se také dařilo, z Miscelanie se mu podařilo získat poměrně velké množství surovin a také vzácná semínka, dokonce tam najdeme 2x palmu, 5x yew, 2 calquat a také magic seed. Tak to je mega nářez! 

11. Dagové

  

Dagové jsou tradičně štědří. Dokonce nám padlo poprvé Archer Ring, ke kompletu chybí už jen Mud Staff.

Stav dropů:

  • 6x dragon axe
  • 3x seercull
  • 1x seer ring
  • 1x archer ring
  • 6x berserk ring
  • 6x warrior ring

Celkový zisk s dagů: 36 mil.