Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

1. Miscellania 15 dnů

15 dnů na miscellanii, max. Coal, zbytek rovnoměrně rozdělené do herbů a maple. Zisk je velmi pěkný, aspoň budu mít ve free co dělat, hlavně se zvýší smithing :).

2. Barevný koberec

I takto pěkný barevný koberec ohně lze vytvořit v member. Je to za použití lighterů, které se získávají z minihry hledání pokladu.

3. Nuda ve wild

Nuda ve wildu je to nejhorší co mě může potkat. Naštěstí se vždy najde zábava, oběťmi mých zvrhlých pokusů jsou Night Elf Sk a Kapos1. Oběma tradičně posílám zvrhlé vzkazy, pak se jim omlouvám, že to mělo být na toho druhého :).

4. Copak děla moje čičinka Tessinka…

 

Než Tess odešla do free, tak jsem ji nechal u mě zvýšit si prayer, no podívejte se na první obrázek, ani se neptejte co mi za mými zády dělala :). Jinak teďka ve free se zabývá především miningem a brzy přejde na smith. Její cesta k 70 mining bude brzy dosažená a ona se může těšit na těžení addy ore.

5. Combat 126

Vrchol bojového melee umění. 126 combat je maximum kolik může hráč Runescape dosáhnout. Na této speciální události jsem dropoval symbolické předměty s množstvím 126 :). Poslední rána padla na krávu ve Faladoru, padl 99 defense a současně také 126 combat.

6. Vzpomínka na fire cape

Fire cape, jedno z nejlepších cape ve hře, které dává mnoho bonusů k obraně, útoku a prayeru. Vzhledem k tomu, že jagex přidalo Achivement Diary a jedním z úkolu je právě zabít Ket-Zek, tak jsem musel znovu zbrojit. Tentokrát k dosažení Ket-Zek byla pohoda, možna si někdy nostalgický opět zajdu na další bitku s Jadem.

7. Dopy Troll

Silní, ale za to štědří trollové. 3x rune kite, 2x granite shield, 2x rune warhammer + další užitečný materiál. Na toto místo často chodívám s Tess, ale ona mi odešla do free :(, tak jsem tam smutněl sám s trolly :).

8. Fight Pit

  

Ráno, mi náhle Elektrik napíše, abych se dostavil do Fight Pit a vymlátil s nim pár kokotů. Oblečen v sexy zbroji, silný bič (ne na sadomaso to není) a štít jsem mu přiběhl na pomoc. Spolu s nim jsme vymlátili všechny chuligány a když jsme čekali co bude dál, tak náhle se objevili monstra, nejdřív 22 lvl, pak 45 lvl a nakonec 90 lvl. Na 3. obrázku je vidět, jak už to pomalu nezvládám, neboť mi docházelo jídlo.

9. Onyx, kámen prestiže

 

Onyx, jeden z nejdražších drahokamů ve hře. Můj sen bylo si jednou tento kámen koupit a udělat z toho ammy of fury. Konečně se mi podařilo nashromáždit dostatek chaos rune na přeměnu na tokkuly a mohl si tento kámen pořídit. Díky obětavosti Wyxora konečně mám i Ammy of fury :).

10. Iwinin bič

  

Iwina, dívenka, která je neustále mnou zneužíván pro mé zvrhlé činnosti. Tentokrát jsem potřeboval pomoc se získáváním Big Chompy na výrobu wild pie. Vzhledem k tomu, že mi ochotně pomáhala, jsem se ji štědře odměnil Whipem, který padl z Abyssal démona, byl to 3. whip od abysáků :). Nyní ji čeká trénink Attack, aby mohla používat tuto zbraň.

11. Nový vzhled draků

 

Nový vzhled kovových draků, jsou nádherní, jsou překrásní, jsou strašlivý, to jsou oni – Iron and Steel.

12. KQ, the Queen of Terror

  

I KQ se dočkala plastické operace, její vzhled teďka nahání hrůzu. Spolu s Elektrikem jsme se rozhodli po dlouhé době na ni jít a hned první KQ a dragon chain. K tomu není co říci :). 

13. Obří Shark

Elektrik je machr v rybolovu, podařilo se mu ulovit obřího žraloka!!! To bude mega ozdoba jeho domu.