Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

1. Palírna a syn

Elektrik mi chtěl ukázat jak vypadá minihra Trouble Brewing a po cestě měl blbý kecy, že nemám dragon axku :). No v místnosti, kde se čekalo na další hráče, jsem byl jediná, kdo měl rune axku, cítil jsem se jak socka :).

No úžasný, tady mě uklidňuje, že v minihře nezařvu, jedině po cestě :), no nezabili byste ho za to?

Na místě mě postupně zaučoval, jak na tuto minihru. Potkali jsme mnoho slizkých opic, také kamarádek Iwinky :). No a spolu s Elektrikem jsme s opicemi dělali zajímavé věci, jako že jsme pomoci nich těžili kokosy a dávali je do připravené nádoby. Když ale kokosy nebyly k dispozici, tak to většinou odnesly opice :), no aspoň rum bude mít příchuť slizkých opic :D.

   

Kromě pomáhání ostatním hráčům s výrobou rumu, jsme měli také záškodnické choutky. S velkou zásobou kvalitních doutníků, které byly vyráběný na stehnech kubánských krásek jsme se za zuřivých výkřiku vrhali na soupeřovu základnu. Přitom jsme propagovali naši firmu Palírna a Syn. Pro zajímavost, já jsem Palírna a Elektrik je tím synem :).

Tak jsme tam řádili a nakonec jsme si každý pořídili tento luxusní oblek.

2. Nejlepší RUM čepuju já!

 

Vyrobený rum jsem pak čepoval u Nechryael a Bloodveld :). Na těchto obrázcích vidíte safe spoty pro rangery. Pokud máte task na tato monstra a nemáte guthan, tak ideální je ranged na ně.

3. Miscelania 30 dnů

Za 30 dnů v Miscelanii, zatím nejdéle. Nastavenou bylo maximum maple a zbytek rozděleno rovnoměrně mezi coal a herby.

4. Jananas3 a jeho mining 85

Taký jsem byl u gratulačky Jananase, který udělal 85 mining. Konečně může těžit runite ore, gratulujeme!

5. Dark Bow, Dragon boots a Black Mask

  

Pár zajímavých dropů. Prvním z nich je Dark bow, očekával jsem od toho luku hodně, ale také mě hodně zklamal, aspoň jsem to prodal za 3.4 mil :). Druhým dropem je aktuální dragon boots, ty vypadají velmi fešně a posledním je neméně zajímavá black maska, která je pro slayery naprosto nezbytná. Takže kdo dělá slayer, ať si rychlé pořídí tuto masku, přidává +15% k síle a útoku při slayování.

6. Iwina a její Sperma

Tento příběh vypravuje o chudé dívce, která náhle k bohatství přišla. Jednoho dne šla na Barrow a vymlatíla z Guthana Spear (kopí) v hodnotě přes 5 mil!!! Nechutné! Zlý jazykové její zisk tiše záviděli a začali tomu říkat guthanovo sperma :D aby ji naštvali. No až tohle bude Iwina číst, tak mě asi zabije, takže zdrhám na Karamja.

7. Mučení 269 Upiho

Quest Mourning Ends 2 patři k nejhorším ve hře, neboť musíte nasbírat 50 předmětů a několikrát s tím musíte do Temple of Light. Ti co to dělali, vědí svoje. Pro ulehčení tohoto problému, stačí získat od někoho Death Talisman a vyhnete se nošení 50 krámů. Tak jsem s Gentlmenem toho využil a začali jsme s tím mučit Upiho, který se snažil dodělat tento quest :D. Pro něho to muselo být strašlivé peklo, asi nejhorších 10 minut v jeho životě + donucení říkat, že je čuně :D. Nakonec ale vše dobře dopadlo, Upi dostal ode mě Death Talisman a mohl tak bezproblému dokončit quest.

8. Dagannoth Kings drops

 

A tady jsou nějaké dropy z Dagannoth Kingů, byl jsem tam s Janajem8849, který pro vás také vytvořil pěkné video z našich výprav na tato monstra.