Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Opět se tu setkáváme u další naučno poučné galerii s číslem 13. Dneska se dozvíte o různých způsobech těžby surovin, také se koukneme na dropy a samozřejmě nebude chybět zabiják Technologics.

1. Abyssal Whip a slayer 90

 

Cesta k 90 slayer byla dlouhá a bolestivá, tedy aspoň pro ty potvory, pro mě to byla lahoda jak jsem je krájel :). Poslední task bylo pobít 180 abyssal demonů. 90. lvl slay padl po 20 abyssalech a po chvíli na to padl i whipak :). Škoda že cena whipu průdce klesá, za chvílí to budou snad dropovat i goblini :).

2. Smradlavá ruka, červené kopí a holohlavé krysy

Tenhle drop mě docela potěšil i nepotěšil. Na jednu stranu mám radost, že mi poprvé padla smradlavá ruka, ale na druhou stranu, co s tím :). Vycpat to nemá moc smysl, neboť je to nejnižší trofeji z monster.

Červené kopí, nebo-li dragon spear, který mi dropl Dust Devil. Tenhle drop mě naprosto nepotěšil, neboť jsem v první chvíli si myslel, že zase padl dragon chainbody, na druhý pohled to bylo šokující odhalení. Pak padly za sebou rubín, fire runy a dragon red vamb a to mě úplně rozložilo :). Takový chainbody šoky dostávat za sebou…

Holohlavé krysy se nachází v tajemné jeskyni poblíž Fremeniku, tyto potvory jsou skvělým zdrojem death run, kromě toho dropuji zajímavou zbraň, brine sabre, která má speciální útok především pod vodou. Zatím pod vodou toho v RS moc dělat nemůžeme, ale časem se snad tato oblast také rozšíří.

3. Blue dragon

Často se mě lidí ptají, kam chodit na trénink ranged. V member je mnoho míst kde se dá trénovat, já osobně mohu doporučit pro pokročilé rangery Blue Dragon v Guthanot City. Dropuji kosti a kůži a když se poštěstí, tak něco dračího.

4. Lysohlávky?

Ne, lysohlávky tu v RS nesbírám :). Jen jsem zašel do bažin pěstovat tyto tajemné houby, ze kterých se vyrábí Super Energy potion. Výroba hub je pomalá a namáhavá a to nemluvě o hordě duchů okolo sebe. Ideální na získávání těchto hub je kombinace Hometeleport s altar v domě a Kharyll portál v baráku pro urychlení do Canifisu.

5. Night Shade

Fialová květina Night Shade je velmi vzácná, nedá se obchodovat a lze je získat pouze farmingem z belladone seed nebo sběr v Guthanot city. Vzhledem k pomalému generování této kytky a téměř unudění se k smrti při sběru je tahle činnost naprosto hrozná :). Ale moudrý Elektrik přišel na jednu vychcanost, vzal si tam high alchem věci a současně alchemoval a sbíral tuto květinu, tímto Elek vyřešil problém s nudou v této jeskyni, chvála jeho osobě :).

6. Runite ore a dark bow

Z předchozího sběru kytek jsem se poučil a řekl jsem si, že by nebylo špatné kombinovat získávání dropů s nějakým jiným skillem. Tak a tady je výplod mé choré mysli :), se musím pochválit, kombinace zabíjení Dark Beastů pro získání Dark bow a současně těžby runite ore :).

7. King Black Dragon hlava? Ne, ja chcu Gentlemnovu hlavu!

 

Taký jsem zašel s Gentlmenem na KBD, v klidu jsme zabíjeli s myšlenkou, že by mohl padnout visage a ono hov…, padlo něco jiného. KBD hlava!!! A co na tom bylo to nejhorší, že to nepadlo mě, ale Gentlemnovi, v zuřivosti a agonii jsem začal kazit trip, mluvil jsem sprostě, třeba jsem mu řekl že je čuně. A od té doby, nechcu vidět KBD :).

8. Nevimco1

Gilded Altar v hodnotě 2 mil na trénink prayer je velmi žádaný. Často do mého baráku pouštím podivíny, kteří u mě trénuji, stručně jim říkám nekrofilové :). Jedna z těchto osob je také Nevimco1, tato ženská má jazyk ostrý jak čepel a tvrdý jako mramor. Doporučuju s ni mluvit s úctou :), třeba ji řekněte, že je čuně a pak honem utíkejte, pokud chcete ještě vidět svou rodinu :).

9. Purple party hat

Také jsem si na krátkou chvíli pořídil Purple party hat. Tato čapka jaksi neladila k blonďatým vlasům, proto jsem požádal pár schopných čuňat o prozkoumání barvy vlasů, aby to dobře ladilo s p hatkou :). Nakonec byla vybrána černá barva…No ale to se mě nějak nelíbilo, tak jsem prodal p hatku a dal si zpět blonďaté vlasy.

10. Technočuně - soudce, porota a kat

 

Technologics je brutální soudce, porota i kat v jedné osobě. Tentokrát jako v dobách divokého západu došlo i k přestřelce. Na obrázku pak vidíte poněkud nevyrovnaný souboj, já s bazukou a Techno s mega dělem, naštěstí mě netrefil, neboť jsem udělal Matrix chvat :).

11. Dagy king

 

Janaj8849, jeden z nejlepších dagannoth hunterů, které jsem vytrénoval. Po dosažení 13-cté dragon axky, jsme začali mít obrovskou smůlu, tedy spíše Janaj :). Neboť v jednom kuse jsem ho musel sbírat :), naštěstí jsme konečně překročili magickou hranici 13-cté axky a už nám padla 14. axka.

Dalším nešťastníkem je Gentlmen2. O něco méně zdatný hunter, ale časem se vypracuje na status Elite :). Doposud tripy s nim byly ve znamení hrůzy a děsu a to i pro mě :D. Neustalá panika, strach z chlupatých potvor, bezdůvodná střelba po Supremem, divná myš co způsobuje samovolné dvojkliky, vypínání prayer protectu při útoku na Prime a další zajímavosti s nim :). No, ale v posledních dnech, už si začal zvykat na Dagy kingy a tripy s nim jsou už výrazně lepší, nedávný trip byl konečně ve znamení dragon axky a to dokonce 2x.

Už se těším, až konečně s těmito dvěma vyrazím na dagy king, neboť už to nebudou dagy king noob hunter, ale už opravdoví elite hunter, to budou d axka žně :).