Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Vánoční Event - beta

by Jax P - edit Elektrik

 

 

Nad Draynor Village mezi sněhovýma haldama naleznete světle modrého Snow Impa s kterým promluvte.

 

Jestli se chcete vžít do příběhu, začněte s volbou ,, Who are you?‘‘, pokud to chcete mít rychle za sebou, tak stačí volba : ,,Could i have snow hat, please?‘‘ a objeví se vám tento výběr čepic:

 

vyberete kliknutím na čepici

 

Nyní je třeba sněhuláka postavit. Ze sněhových hromad kolem nasbírejte sníh a postavte si vlastního sněhuláka. Stavět začnete volbou "build" (build je zaklad – poté stačí klikat na sněhuláka (add to snowman) a ten by se vám měl zvětšovat. Až už nebude možné sníh přidávat, nasaďte sněhulákovy vybranou čepici a pak s ním promluvte.

 

Když mluvíte se sněhulákem, musíte všemi styly (např. Happy Chrismast nebo Wow! i speak with showman!) každý vám řekne jeho větu pod jiným stylem.  Až se všemi pokecáte, jděte za Impem a zeptejte se jestli vás dopraví do Ledové Země.

 

 

 

Poté se objevíte v Land Scape a tam znovu promluvte se Snow Impem.

 

 

Zeptejte se jestli nemá zbraň pro sněhuláka (můžete se zeptat i na čepice, uvidíte oboje)

 

 

nyní postavte nového sněhuláka a dejte mu vybranou zbraň. Až ho vyrobíte, tak čekejte až na někoho váš sněhulák zaútočí… mezi tím si hlídejte který je váš a naberte si batoh plný sněhu. Tím že házíte sníh po sněhulákovi ho léčíte.

 

 

Až vyhrajete (možná , není nutné vyhrát) zajděte za Ice Queen (najdete ji v ledovém stanu) a zeptejte se: na dárek ,, A prezent?‘‘. Dá vám skleněnou hračičku, do které se můžete podívat na zasněžený Lumbrige. Když se na ní podíváte, batoh se vám celý zaplní sněhem a můžete jej házet po kamarádech…druhá odměna je nové sněhulácké emote.