Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

1. Svatba Radanek + no doteďka nevím koho si to bral

  

Začneme v galerii něčím veselým. Radanek se ženil, nemohl nikde najít pořádné místo, kde by byl klid, nabídl jsem svůj barák s altarem za 2 mil., kde mohou provést obřad. Oddávající byla královna opic Iwina, mezi hosty byli třeba takový Lubos sk co má rád, no Lubos je sprosťák, nebudu to tady zveřejňovat, Jananas co má rád ananas a další. Na druhém obrázku pak vidíte zmatenou Iwinu, která také nevěděla koho si to Radanek bere a to nemluvě o tom, že mi hosté zasedli moje oblíbené houpací křeslo, což jsem měl chuť je vyhodit :). Poslední obrázek už je oslava, stavěli jsme sněhuláky a koulovačka.

2. Nohy nebo prsa?

 

S Elektrikem jsme si jedné sněžné noci povídali po ICQ o tom, které brnění je lepší co se týče vzhledu, buď Bandos nebo Armadyl. Uázal jsem mu dva screenshoty, Elekovi se zalíbilo Bandos, mě zase Armadyl. Nakonec jsme došli k závěru, že se nám každému líbí něco jiného a není to ani tak armorem, jako tím, co ten armor zvýrazňuje. Bandos (první obrázek) zvýrazňuje nohy a Armadyl prsa :).

3. Dagannoth Janaj8849 a Dagannoth Gentlmen2

 

Jsem šel se svými žáky na lov Dagannoth Kingů, čekal jsem, že to bude pohodová spolupráce, ale místo aby to byla týmovka, tak se to měnilo na válečný konflikt :). Přidal jsem si jako na lovu 5 dagy kingů, no ale jako poučení zní, radši ve dvou než sám proti 5 kingů :D.

4. Sympatické dropy

 

Tyhle dropy mě velmi potěšily, prvním je hlava z Abyssal Demon, trofeji z této bestie stále leží v moji bance. Po dlouhé době, konečně něco pořádného z clue, Zamorak Kite Shield, šel na dračku hned jak jsem to hodil do GE :).

5. Dva noobové

S Elektrikem jsme se rozhodli jít těžit Unicorn horn, po cestě z Ardougne jsme si navzájem nadávali do Noobů, jak ten druhý je větší. Když jsme dorazili na místo, tak jsme zjistili, že jako máme cow hide, ale zapomněli jsme na dost podstatnou věc a tou je unicorn horn. Tak jsme tam stáli a koukali se na sebe, jaký jsme to volové :D.

6. Bossové v Godwars dungeon

Janaj mi řek, ať zkusíme Bandose, že jsou lepší než Dagy king, no tak jsem s nim a jeho kámošem šel. No dropy nic moc :), při takové spotřebě jídla a zdrojů se mě to nezdalo moc výhodné oproti Dagy kingům.

  

Ale Armadyl Boss se zdal býti mnohem lepší, zatím se slabou výbavou jsme šli na testovacé trip. Docela jsme ho dávali, nyní zuřivě trénujeme ranged a oba jsme si pořídili Armadyl armor.

Čas zúčtování s Armadyl bosse brzy přijde, až Jagex umožní rozdělovat získané dropy.

7. Dagy King drop

 

Jak řikám, nejlepší je jít pouze s jednim z nich, než s oběma naráz a pak krotit jak Dagy kingy + Janaje a Gentla. Výsledek z tripů s nima jsou dost dobrým důkazem toho, že ve dvou se to líp táhne :). Aktuálně Jagex ještě nepřidal možnost rozdělování dropů, takže na Dagy kingy nechodíme. Tyto obrázky jsou z dob před „velkým“ updatem.

8. Koordinát: 18-3 North a 25-16 East

  

Jagex provedl rozsáhlé změny ve Wildu, to kde bylo dříve Bone Yard je nyní nahrazen Clan Wars. Elektrik zrovnal dostal ne moc dobrý koordináty, vydal jsem se mu na pomoc s hledáním. Nejdřív jsme vlezli do Clan Wars dungeon a Elek zjistil, že to jaksi nefunguje :D, přej tam není slunce. Vydali jsme se ven a postupně určovali, mezitím jsem ze srandy zabil 2 chaos dwarf a z obou padl muddy key, jaké to štěstí :). Na druhém obrázku už je vidět nalezení koordinátu.

Perlička na závěr, pochlubil jsem se s Luckou, že mi padl Muddy key, rozhovor proběhl takto:

  • Angel: jsem sel pomoct Elekovi s clue ve wildu a z prdele jsem zabil 2 dwarfy a oba muddy key
  • Lucka DM (DM = deathmatch nebo Depech Mode): z toho vyplyva, ze s elekom z prdele do wildu sa oplati
  • Angel: HEHE :D

Elektrikovi se to také líbil náš rozhovor :).