Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Autor článku: Courseee

Je tu nový event a tím je „Den díkůvzdání“ (i pro F2P), který můžete plnit dvěma způsoby, tím prvním je taktika zabíjení a druhá pro slabší hráče je spy-on, kterou jistě znáte z Distractions and Diversions – Penguin Hide and Seek.

1. VARIANTA

Kratší varianta, začnete jí tak že jednoduše zabijete jednoho krocana, po té co jich zabijete přibližně 10 (to si hlídejte), dropne vám krocan Cornucopia, je to roh hojnosti, který lze naplnit jídlem o maximální hodnotě 14hp, stav hitpoints zjistíte klikem na „Food-count“, pokud chcete vyléčit klikněte na „Heal“.

Ale teď již zpět k zabíjení, krocani se vyskytují na většině míst a na některých se vyskytují po „stádech“-žlutě=častý výskyt

červeně=stádo

Až vám padne Cornucopia, máte hotový event.

2. VARIANTA

Sice lehká ale dlouhá, máte navštívit 10 míst a na každém najdete zamaskovaného krocana ( Penguin Hide and Seek ). Ovšem musíte taky nějak začít, a to ve starém známém Lumbirdge Castle, kde v přízemí u kuchyně už stojí Cook’s brother, se kterým promluvte a souhlaste že mu vypomůžete s hledáním krocanů. Dostanete knihu a pokud si jí přečtete, dozvíte se o deseti místech které máte navštívit a najít krocany.

Hledat máte:

Al Kharid mine

Al Kharid

Poblíž River Lum

V Lumbridge bažinách za hradem

V blízkosti Draynor Manor

White Knights – Falador

Poblíž Edgeville (ve Wildu)

Kdekoliv poblíž Varrocku

Mudskipper point (Pod Port Sarim)

Poblíž Monastery

Postupně se Vám budou v knížce odškrtávat možnosti a až zde nebude ani jedna nepřeškrtlá, dostane se Vám do inventáře Cornucopia + krocaní Emote, pokud ne, zajděte ještě za bratrem kuchaře v Lumb,řekněte že jste všechny krocany odhalily a dostanete již zmíněné věci..

Maso z krocanů samozřejmě můžete také upcéct (nevím jestli všem ale mě se ani jedno nespálilo), oba druhy (jak malé, tak větší) dávají 30xp a pokud je sníte přidají 3HP, ovšem raw ani uvařené nejsou tradovatelené čili vzhledem k počtu HP jsou vhodné pouze pro malé doléčení.