Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Autor článku: Sco Angel

Event začíná na jihu od Faladoru, promluvte si s Easter Bunny, pak souhlaste s tím, že mu pomůžete a vlezte do nory.

Uvnitř se dejte k severní části jeskyně a prolezte dírou.

Od velké haly s různými stroji se dejte na sever do kanceláře s Easter bunny jr., promluvte si s nim a dozvíte se o nepořádku, jaký tu udělal.

Následně se podívejte na Noticeboard.

Pak seberte síť a 5x impling jar. Zatím to nebude zapotřebí, ale radši je rovnou seberte ať nemusíte pro ně.

Uprostřed místnosti je Easter bird, promluvte si s nim a požaduje nejdříve jídlo.

Když si s nim promluvíte, dozvíte se jaké semínko má rád, v mém případě je to Cracker. Pytle se zrním najdete kousek vedle něho. Seberte správný druh semínek a použijte na ptáka.

Dále vyžaduje vodu, na severu pak seberte vědo s vodou a použijte opět na ptáka.

Promluvte si s ptákem a poblíž by se měl objevit Easter bunny jr., se kterým si promluvte a dostanete další úkol. Zajděte k Painting machine, poblíž je Impling, se kterým si promluvte a dozvíte se, že máte pochytat implingy.

Na východě najdete mini bludiště, pochytejte 5 implingů do lahviček.

Lahvičky s implingy použijte na stroj a měl by se rozjet. Promluvte si s Bunnym, který stojí poblíž stroje.

Dostanete další úkol, promluvte si s implingem u Incubatoru, dozvíte se, že je součástky k porouchanému stroji jsou v bednách v továrně a nákres stroje najdete v kanceláři s Bunnym.

Seberte nákresy.

Prohledejte všechny bedny v továrně, měli byste najít ozubené kolo, komín, 2 kousky potrubí (jeden z nich má označení wet pipe) + divná součástka. Až je získáte, použijte je na inkubátor, promluvte si s implingem a pak s Bunnym, který se tam objeví.

Poslední úkol bude u Nut Machine, Look At machine a zvolte pokec s Big Ben, při volbě množství oříšků, zvolte 20% a pak začnete s nim dohadovat, až to skončí na nějaké čísle.

Pak zahajte výcvik krysy na detekci defektů, stisknutím červeného tlačítka vyhazujete nepotřebné předměty, jako jsou šroubky, kámen..vždy by se mělo objevit zelený nápis CORRECT, jediné co nemáte vyhazovat jsou burské ořechy. Až budete mít 10/10 Correct, promluvte si s Big Benem a pak s Bunnym, který chce, abyste za nim zašli.

V jeho kanceláři ho nenajdete, ale v místnosti se síti a impling jar, promluvte si s nim a pak zajděte za jeho otcem u nory, kde oznamte splnění úkolu.

Odměna je Emote + obří mrkev na mlácení.