Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Dnešní galerie bude v poněkud bojovém duchu, plných  tuhých monster a také mraky zlaťáků, které padají jak mouchy.

1. Příchod nové éry slayeru

 

Nová éra slayer přináší i nového slayer mastera Sumonu, doposud byl pro mě nejlepším Durael, no ale jak začal dávat tasky typu: 130 dark beast nebo 60 skeletal wyvern, tak to už nebyla sranda :). Na 1 trip proti wyvernům se spotřebuje ohromné množství jídla a pití, takže je to extrémně drahé s Duraelem. Taký jsem měl tu čest vyzkoušet nový dungeon, kde naštětí není tak narváno jako v Slayer tower. Na obrázku je vidět Basilisk Boss, který mi dal pěkně zabrat.

2. Smrdutý Technologics, Kurask hlava a 6 black masek

 

Technologics, čuně na webu, padlo mu nehorázně moc leaf-blade sword, což je zatím nejlepší zbraň proti turoth a kurask, dělal si ze mě srandu a já naštvaný jsem šel vymlatit zlost na kuraskách a ono padlo hodně hnědých věcí a kurask head. Head mě bohužel moc nepotěšilo a naštvaný jsem šel vymlátit zlost na Cave horror. Z druhého obrázku je vidět, jak moc jsem byl naštvaný na něho :).

3. Monster hunting s Elektrikem

Elektrik, můj věrný čuňák nejen na runescape. Byl vystrašený z Dark beastu, tak jsem ho vzal na tyto chlupaté potvory, tak nějak jsme zjistili, že Dark Beast nejsou to pravé ořechové.

 

Naštvani jsme zašli na KQ, bože ta ale štípala, bylo to příšerné, skoro jako když po nás Iwina hází banány a my po nich klouzáme. No ale tak Dragon chain je pěkná věc :). Na druhém obrázku už jsme spolu na krtkovi, zrovna Elek si ho v klidu lovil, ale přiběhlo armáda poláku, kteří si mysleli, že jsou víc než Elektrik :) (Reklama: Jsem Elektrik, kdo je víc :D. Konec reklamy). Zavolal mě na pomoc a nabral jsem těžké dělostřelectvo, tanky, bazuky a hlavně druhý Sara godsword a hned jak nás viděli v těžkotonážním, tak radši taktkně odešli a Elek mohl v klidu lovit.

4. Tupý Obsidian

Po dosažení 73. lvl ve summoningu jsem si vyzkoušel Obsidiana, no myslel jsem, že mi bude pomáhat, ale měl spíše tendenci pomáhat nepříteli a dokonce někdy zdrhal schovávat se za mými zády  a to je 2x větší a možná ošklivější než Momo :D (no doufám že to Momo nebude číst, jinak by mě zabil :D).

5. 99. mage lvl a Momo a jeho miláček KBD

 

Od 80. lvl v mage jsem trénoval magii výhradně na Dagannoth Kingech, zrovna mi chybělo 4k xp u Kingů do 99, ale tělesné potřeby mě donutili předčasně ukončit trip s Wotnelem a jeho Wotnel stylem. Posledních 4k xp jsem pak dodělal na alchemy v Catherby, jediný gratulant, kterého jsem pozval byl Momo. Taký jsem byl s Momo na KBD, pokusy o získání hlavy nebo Visage se zatím moc nekoná, ale tak aspoň jsme se vyřádili. Na obrázku jsou vidět..ehm naše ptáky :D, že jsou pěkný co?

6. Angel and Girls

Holky, holt jsou s nima jen problémy, ale když nejsou, tak je to ještě horší :). První je Lenka59, v klidu si sázím své melouny a ona si klidně přiběhne s konvi a normalně mi zaleje nohu, podívejte se ještě na její drzý komentář. Tsss.

Druhá je Angel Queen, finská dívka, potkáte ji ve w 137, 138 nebo 151. Většinou má vždy na sobě helmu, málo lidí ji vidělo bez helmy, mě se to povedlo ji přesvědčit aby sundala helmu, bohužel mi nedovolila zveřejnit foto kde nemá pokrývku na hlavě :(.

 

Do třetice všeho dobrého je Lucia514, moje budoucí možna žena na RS, ano je to tak, brzo bude Angelova druhá svatba. Provedl jsem ji po svém baráku s altarem za 2 milióny, dokonce ve svém baráku mám 3 houpací křesla, takže luxus je luxus. Na druhém obrázku ji přesvědčuji o tom, že zas takový zabiják nejsem a mám také dobré srdce…ehm někdy, aspoň jsem se omluvil basiliskovi, že jsem ho zabil a vycpal, hej bylo to ale v opilosti, takže se to nepočítá :D.

7. Krtkovrah

  

No dobře zas takový mírumilovný nejsem, za dva dny jsem zabil přes 200 krtků a získal přes 600 trofeji. Na prvním obrázku je vidět hodnota +600 trofeji a na druhém po vybrakování hnízd. Rozdíl v cenách je pak zanedbatelný, přišel jsem jen o 300k. Takže i tak je lepší vybrakovat hnízda z krtka. Poslední obrázek je z dílny Wotnela, kde vyfotil některé momentky u krtka se mnou.

8. Palírna a syn

 

Taký jsem byl s pár lidma na Brewing Trouble, kde jsme si dosytosti vyřádili. Na druhé obrázku jsem si spletl Techa s opici, ono ti dva jsou si docela podobni.

9. Godwars dungeon

Taký jsem byl na Armadyl s Lord Waffa, Rtrio Pk a Wotnel, padlo tam mnoho hnědých věcí, ale žadný pořádný drop.

 

Pak jsem svolal lidí co mají +70 agility a zašel jsem na Sara Bosse, spolu s Elektrikem a Jananasem. Elektrik si nevzal nic zamorak, takže se na něho pořád zamilovaně koukal Gorak a neustále ho kopal do…však víte kam, druhý obrázek již dokazuje, že s Zylianou je docela sranda :).

10. Dagannoth Kingy

Moji miláčkové, od dob poslední galerie se toho hodně změnilo, příchod summoning, založení Guildy na lovení dagannothů a další a další věci. Nyní vám představím své učně z Angelovy dagannoth hunting guildy, tedy jen stálí členové.

   

První je Wotnel, tvůrce Wotnel stylu, druhým je Jananas3, přezdívaný Lord of the Rings, co trip, to aspoň 2-3 prsteny, třetím je 269 Upi, Lord of Remcal, pořád má blbý kecy a remca a remca a stěžuje si pořád. Posledním je Rtrio Pk, expert na zmatky, malém mě zabil, to by nebylo nic hrozného, jako to, že má drzou sestru. Co k tomu řící? Všichni tihle chlapci jsou pěkni smradi :D.

A tohle pro mě vytvořil Janaj8849.