Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Autor článku: Sco Angel

Promluvte si s veverčákem před norou. Musíte mít prádzný inventář a pak vlezte do díry.

Dole si promluvte s Eastern Buny a pak dostanete první úkol. Zajděte k Impling manager a promluvte si s nim. Máte vyčistit součástky.

Vytáhněte je a na severu je zdroj vody, opláchněte součástky, vložte zpět a promluvte si s implingem. Pošle vás zpět k Buny.

Pošle vás k jižní části místnosti. Promluvte si opět s dalším impling managerem, chce krabici se surovinami. Tu naleztnete v hromadě krabic, zpět za nim.

Dostanete 3 flašky s barvou, misku a barevný kotouč. Bude po vás 3x chtít, abyste mu smíchali barvu. Zadání pro každého hráče je náhodna, ale není to nic těžké. Až mu dáte požadované barvy, tak vás pošle k Bunymu.

Buny vás pošle k dalšímu úkolu, tentokrát je to veverčák Ben. Promluvte si s nim a pak znovu s nim.

Opět nic složitého, klikejte na tlačítko, když přijedou šroubky nebo bandos panák. Musíte 10x za sebou shodit správné předměty. Pozor buráky a kokosy nesmíte vyhodit.

Opět zpátky za Bunym pro další úkol. Pošle vás za Easter birdem, promluvte si s nim a po chvíli se podvolí a bude pracovat.

Předposlední úkol je taková minihra. Máte vyrobit 7 kousků fruit cake, tanfy egg bread a nutty eggs. Když najedete na ty stroje, uvidíte jaké ingredience je zapotřebí. K dispozici máte určitý počet pracovníků a přidělujete je buď k výrobě surovin nebo ovládání stroje a pak stisknout END TURN a jedete další kolo. Jak získáte potřebné suroviny, tak Buny vás pošle na poslední úkol.

Dostanete mapu s pozici 3 lidí. Máte jim doručit bednu se surovinami. Nacházejí se ve Faladoru, Varrock a Lumbridge. Po zanesení zajděte za Buny a dostanete odměnu.