Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

1. Za bukem a před bukem

S Wotnelem jednou za čas si vyjdeme do wildu a něco tam spácháme, tentokrát jsme šli na Chaos Elemental, ale klidu jsme se nedočkali, pořád nás otravovali revenanti. Nejdřív jsme se schovali za bukem…

…pak před bukem…

a pak jsme narazili na toto a šli jsme…hmm…pod bukem.

2. Revenanti a meteor

U wildu ještě zůstaneme, s Elekem jdeme na meteor a podle předpovědi to spadne někde ve wildu a kdo by čekal, že ať v +50 lvl wild. Klidu také nebylo a každou chvíli jsme měli problémy s revenanty. Kousali, jedovali, teleblockovali, ale my jsme se nedali a kopali dál. Sice jsem Elek 2x zemřel a já jen 1x, ale vykopali jsme to :). Na obrázku je pak vidět Eleka vzadu, kde revenanta unudil a ten pak odešel pryč.

3. Akta – X

Také rádi lovíme ufouny, když ho vykopeme, tak většinou ufounovi se to nelíbí co mu provedeme, ale Techovi a Of Genialovi se to očividně libí.

4. Angel a 99tky

Tady padl 99 farming, účast byla jako vždy skromná, jen Techno a Momo :D.

Fletching byl ještě skromnější, jen já :D, ale za to level padl stylově…zabitím fénixe.

I summoning se musí dát stylově a to rovnou u dagannoth kingů, level padl při přesouvání věci do banky pomocí winter storage.

5. 138 combat

 

138 combat padl při 96 summoning. Si tam jen tak lítám do Edge pro další zásoby surovin na summoning a ti dva mě překvapí, ještě že neprovedli se mnou to co dělám ufounovi. S 96 summ se zpřístupnil yak, hned jsem využil jeho skvělou schopnost přesouvat věci do banky, na druhém obrázku je pak se mnou u blue dragon.

6. Leaf blade

Technologics mě naštval, pořád se machruje že mu padl pátý leaf blade, je čas tomu udělat přítrž. Konečně padl také mě a aspoň mám od něho klid. Doufám, že se pak nevyvrbí, že mu padl goblin armour a bude to dávat na fórum.

7. Ryby, Angel a baby

Si tam lovím v klidu ryby a přiběhnou až moc dobře známé ženské a chtěji mě shodit do vody. Na můj výkřik zoufalství nikdo neslyšel.

8. Angel a dráčice Iwina

 

Tak s 99 summoning se zpřístupnil drak jako mazlíček, padly 2 zelený vajíčka. Vajíčko jsem uložil do inkubátoru a za hoďku jsem mohl chovat ve své náruči dráčka.

 

Dračice je to žroutka, na obrázku jsem já, dračice Iwina a Dargeth u krav, kde jsem lovil jídlo. Draka vychovám k obrazu svému a hned jsem dračici Iwinu vzal na Cave Horror, no na opičí maso si moc nezvykla, tak jsem radši přešel zpět na biftek, které má nejradší…prostě Iwina.

9. Red Dragon egg

Jsem si říkal, že to chce dalšího draka, tak jsem šel na Red Dragon a padlo další vejce. Už jsem měl jméno pro červeného draka, jmenoval by se: Wotnel Smrad, ale ejhle, je dovoleno mít 1 druh mazlíčka. Takže buď zabiju zelenou dračici Iwinu, kdybych to neměl v hlavě pořádku, nebo vyhnat, to kdybych měl dobrou náladu. Hlavně se o tomto mému plánu nedozví Iwina, by mě zabila…nebo radši tu zelenou dračici si nechám.

10. D4rg3th a KBD

Jsme si vyrazili s Dargem na KBD, že by mohlo padnout KBD head nebo visage, ale nakonec padlo jen černé věci…ehm ano black hide. Na obrázku je vidět jak je Darg poněkud podrážděný.

11. Dropy

Jako vždy na závěr nějaké ty významné dropy.

  

Solo hilt – 3rd Age kite z clue – dragon claws s Wotnelem a Jananasem.