Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

 

V dnešní galerii s číslem 16 se dozvíte mnoho veselých příhod ze zabíjení monster a začneme hned něčím veselým…

1. Smrt na Sara

Sara boss, jak se přezdívá jinak Zyliana patří k poměrně zábavným bossům v GWD. No je to zábavné dokud neumřete a to se právě stalo. V sestavě Dargeth, Miki8888 a moje maličkost jsme vyrazili na bosse. Miki tam šel poprvé, takže měl plný gatě, ale to co se pak stalo…nejdřív zemřel Dargeth, ok blessnuto, po chvíli já, to už Miki byl pomalu na prášky :D. Na clan chatu pak chudák se mu klepali ruce. Dali jsme další trip, vše proběhlo hladce, dokud zase Darg nezemřel, na tohle už byl Miki zvyklý :D. Na obrázku pak můžete vidět jak lákám na sebe bosse a Darg sbírá své věci.

2. 96 Summoning

Summoning, jeden z nejužitečnějších skillů na Runescape a když dosáhnete 96 level, tak to je obrovský úspěch. Byl jsem na gratulačce Wotnela a Darga. Dargův net opět blb, takže najednou někam zmizel :D, tak aspoň Wotnelovi.

3. KBD hlava

Byl jsem s tolika lidmi na KBD, ale hlava mi nikdy nepadla, nebo spíše jen těm druhým. No  vytáhla jsem opět známého a populárního Darga na KBD, když už jsem začal být sprostý jak dlaždič, tak konečně padla a Darg si mohl ode mě oddechnout.

4. Zamorakian Spear

S příchodem Extreme potionu pro herblore se objevil velmi užitečný lektvar, který vám zaručoval 100% před dračím ohněm. To by na tom nebylo nic extra, kdyby tu nebyl k dispozici i mocný Zamorak spear. Na popur opět Darga jsem to koupil a účinnost byla velmi vysoká. Kovový draci mají slabou obranu proti STAB attacku a tahle zbraň je pro ně jako kat.

5. Corporeal

 

Zamorak spear není jen zbraň proti drakům, ale i Corporeal, tak jsem si šel otestovat i na nejsilnějším monstru ve hře. Sice jsem 3x zemřel, ale což, dropy byly více méně sympatické.

6. Bezdomovec5, smrad ne

Jeden z hráčů co se mnou často chodí na monstra je Bezdomovec5, primárně se zaměřujeme na Zamorak ve dvou a Bandos. Ne vždy máme klid při lovení monstra a tak občas se stane, že k nám vleze smrad a krade nám našeho bosse. Na obrázku pak vidíte, jak jsme štědří, když chce bosse pro sebe, proč ne, my si na to sedneme.

7. Kapta

2Kapta9, jedna z mnohá hráček, které mají 99 Agility. Vzal jsem ji na krtka, že si spolu zalovíme, no ale pak se zjistilo, že má problém se svým ptákem…no dál to nebudu komentovat, to jsou vesměs osobní záležitosti :D.

8. Gnome restaurant

Po těžkých bojich je třeba si oddechnout a na to je skvělá minihra Gnome restaurant, kde roznášíte jídlo zákazníkům. Docela mě to chytlo, hlavně kvůli šálám.

9. Rtrio a jeho umírání

Rtrio je tak trochu zvláštní tvor, umírá kdykoliv a hlavně všude. Dobře na monstrách to uznávám, ale i při trénování Runecraftingu? Ale vraťtme se k věci, zašel si na Dagannoth kings sám, umřel tam a přišel o bandos chestplate.

To ho neodradilo a šel solovat bandose, aby si vymlátil chestplate zpět, no a…však se podívejte.

10. Trocha dropy

  

Radanek dragon pick axe – Rtrio na Bandos – Momo na Bandos

  

Task na Ice Strykewyrm – Týden sólování dagannoth kingů – Dagannoth trip s Zabijak888 (zatím nejúspěšnější a nejziskovější)