Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Autor: Beny371

Úvod: Vítejte! V tomto návodu se dozvíte, jak velice efektivně vydělávat pomocí runecraftingu. Pomocí této metody si vyděláte při současné (17.01.2009) ceně Astral run až 400k/hod. Pokud chcete vědět jak, pokračujte se čtením!

Požadavky:
82 Runecrafting
70 Magic
Splněný quest Lunar Diplomacy

Doporučené:
52 Summoning
50+ Agility
Slušný cmb lvl (80+)

Glory amulety (5+ minimum, doporučuji 20)
Peníze do začátku (alespoň 500k)

Mapa:
Doufám, že vás požadavky neodradily. Zde je mapa, na které je vyznačena doporučená cesta.

Inventář:

Výbava:

Popis samotného runecraftění:
Začnětě v bance. Abyste do ní měli přístup bez Seal Passage, promluvte s Jackem (přihrádka vpravo). Doplňte si inv podle obrázku a utíkejte k altaru. Pokud vám začne docházet run energy, použijte scroll terrorbirda. Cestou dávejte pozor na Suqah (cmb-lvl 111). Až doběhnete k altaru, aktivujte Lunar magii (pravým tlačítkem myši na altar, zvolit pray). Poté vycraftujte astralky, mělo by jich být 104, pokud používate všechny pouche. Nyní castněte Tele Group Moonclan a hurá znova. Jedno „kolečko“ trvá zhruba minutu a půl a spotřeba energie cca 30%.

Opravování pouches:
Trochu nepříjemná záležitost. Po čase se vám největší pouch, který máte, začne rozpadat. Je třeba použít Glory ammy, teleportovat se do Edge a utíkat do abyssu a tam si u mága opravit pouche (zdarma). Počítejte s tím, že mága navštívíte přibližně 4x za hodinu. Až si pouch opravíte, teleportujte se zpět na Lunar Island.

Pár rad na konec:
Pokud vám dojdou summ pointy, doplňte si je u obelisku přímu u brány města.
Tele Group Moonclan se používá proto, že dostanete více magic xp, než u klasického Moonclan tele.

Aktuální cena Astral run a Pure ess