Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Autor: Pokesaber123
Přeložil: Maxpayne1123 a Safire Woman

Až do 99 Granite lobsteři! Na cestě k 99 je plno jiných familiarů, ale granite lobsteři jsou stále nejlepší. Nicméně na 99 budete potřebovat cca 37k crimsonů.

Proč jsou granite lobsteři tak dobří na trénink? Jejich sekundární ingredience je granite (500g). Na co nosit 25 500g granitů, když si můžete vzít plný inventář granite (5kg) a u altaru je řezat na menší kousky, což vám umožní udělat až 400 pouchů za trip! Mimoto je to i levnější než kupovat granite (500g). Granite (5kg) je něco kolem 200gp což znamená že vás jeden (500g) granite vyjde na 20gp. V obchodě normálně 500 g stojí 120 gp. takže za každý 500g ušetříte 100 gp, nebo 1k za každý (5kg) granite!

A teď otázka: jak nacpat 400 pouchů do inventáře?.Po prvním vycraftovaném inventáři nebudete mít místo na víc? Ne, budete vyměňovat své pouche za více shardů hned jak je vyrobíte! To můžete udělat jen u Bogroga, který se nachází u Gu’tanoth Summoning obelisku.

Granite Lobster Trip

Inventář:
- Pouche
- Spirit shardy
- Crimson charmy
- Chisel
- 8 granite (500g)
- 16 granite (5kg)

Mějte nasazený ring of dueling

Familiar (war tortoise):
- 18 granite (5kg)

Začněte u Castle Wars banky. Naplňte inventář a familiara jak je napsáno výše. Opusťte Castle Wars a jděte na východ dokud nenarazíte na jižní zeď Yanillu. Vylezte po cestě do Gu’tanothu a pak se vydejte na západ směrem k vstupní bráně. Někde zde se nachází obelisk.

Klikněte na obelisk a vytvořte prvních 8 pouchů. Swapněte je s Bogrogem. Potom použijte chisel na granite (5kg) dokud nebudete mít opět plný inventář. Vytvořte další pouche, swapněte a opakujte. Na začátku je to celkem pomalé, ale potom se to o mnoho zrychlí až budete brát granity z tortoise.

Jakmile vám dojde granite, teleportněte se do Castle Wars. Bankněte a opakujte tak dlouho jak je jen potřeba. Toto je NEJLEPŠÍ využití crimsom charmů nad 74 summoning

Také je to docela levné, odhadem kolem 40M.
——————–
Poznámka by Safire Woman:

Na vyměnění pouchů u Bogroga je potřeba 77 Summoning.