Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Autor: Jack Ontaris

Požadavky: Možnost používat Fairy rings, quest Holy Grail, Magic Whistle, Dramen Staff

Výbava:


Nezbytná výbava: Dramen Staff, Magic Whistle, pickaxe
Doporučená výbava: Spotter /Spottier Cape a Boots of Lightness (snižují vaši váhu), Varrock Armor 2/3 (šance vykutat 2 ores z jedné skály), Glory Amulet (větší šance narazit na gemy)
Pokud jste ztratili Magic Whistle z questu Holy Grail, můžete ji opět získat v The Fisher King Realm v hradu. Dostanete se tam pomocí Fairy rings (kod BJR).

Postup:
Jakýmkoliv způsobem se dostaňte do Lost City of Zanaris. Nezapomeňte mít u sebe všechny potřebné věci (viz výše). Dojděte k Fairy rings a zadejte kód BJR.

Nyní se octnete se na místě, kde již probíhal Holy Grail quest - The Fisher King Realm. Hned po objevení se zapískejte na Magic Whistle a ta vás teleportuje na Karamju.


Na Karamje se rozběhněte směrem k dolu (vyznačeno na minimapě).

Důl je většinou prázdný a je v něm 10 skal se zlatem + 1 gold ore leží na zemi. V okolí se pohybují otrávení škorpioni (lvl 20), takže low levly => Pozor!

Až dotěžíte plný inventář, vraťte se na místo, kam vás teleportovala píštalka, a znovu na ní zapískejte. Dostanete se opět do The Fisher King Realm. Doběhněte k Fairy rings (použijte je).

V Zanaris dejte gold ores do banky a celý proces opakujte. Tímto způsobem si můžete velmi snadno a poměrně rychle vydělat. Gold ores mají v GE cenu cca 600ea. Také můžete pomocí Goldsmith rukavic z questu Family Crest dělat gold bary (56.2xp per ore). Tak jak tak se to vyplatí. Přeji príjemnou zábavu.


Kalkulace
Já stihnu s 69 mining lvl jeden trip asi za 5 minut. To znamená, že za hodinu natěžím cca 300 gold ores.