Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Autor článku: Zabijak888

Rychlé a výdělečné trénování miningu na gold ores nebo coals.

Je potřeba:

Gold 80 Mining level
Coal 77 Mining level

Je dobré mít nějakého Summoning nosiče - Spirit Terrorbird, War Tortoise nebo Pack yak.

Výbava:
Místo Guthanu si můžete vzít i jiný armour, např. Bandos a Dfs, ale v tom případě vezměte i Enchanted Excalibur (Seer’s Achievement Diary - hard). Varock armour nemusí být, ale je to s ním lepší.
Pro ty, co nemají Excalibur ani Guthan, se bude hodit food.V bance si vezměte vše potřebné a vydejte se podle mapy do bodu D.Pokud máte agility na zkratku, tak se jí vydejte, pokud ne, tak to musíte obejít (podle mapy to stejně vypadá, že je to stejně dlouhé :D). V bodu S si vždy, když vám umře nosič, dobijte Summoning points. V bodu D slezte dolů po laně.Vyvolejte si nosiče, a vydejte se ke gold minerálu nebo coal, podle toho, co chcete těžit.
Když minerál vykopete, jděte k jinému, obnovování minerálů je náhodné, takže ten, který jste vykopali jako poslední, se může stejně objevit jako první. Gold minerál v bodu G3 a G4 se netěží, protože je daleko od banky.

Něco ke spotům:

Bod G1 – Jediný spot se safespotem, monsta do vás nemůžou.Bod G2 – Musíte si monstra safovat o kámen, je to celkem pracné, ale po delší době vám to příjde normální.Bod G3 – Daleko od banky, takže se moc netěží, jinak u něj žádná monstra nejsou.Bod G4 - Daleko od banky, takže se tam také moc netěží.
Zajímavosti:

S levelem 80 dávam asi 40k xp/h, s vyšším levelem to bude ještě víc (říká se, že 55k xp/h).
S aktualní cenou gold ore (460) vyděláte při Miningu 80-99 cca 75m.
Můžete dělat na PvP world a udělat EP, pak jít na trick. Vyděláte o hodně více :).

Pokud chcete s něčím poradit, tak bývám na clan chatu „Scoangel“.