Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Autor článku: Jirik Vlada

O co jde:
O jistý způsob výdělku, kde můžete snadno a rychle vydělat peníze, ale také i zemřít. Když budete mít štětí, můžete zde vydělat až 1m gp za den.

Výbava:
Doporučuji alespoň 90 Combat level a nějaké to lepší brnění.Inventář:
Zamorak Warriors dropují hodně charmů, Rune Scimitars a Rune Daggers. S sebou si vezměte alespoň 100 High level alchemy kouzel a můžete vzít i pár Bones to Peaches tablet. Zbytek inventáře vyplníme jídlem - Lobsters, Sharks nebo nějakým druhem pizzy. Pro jistotu nezapomeňte na rychlý teleport pryč (Teletablety, Ectophial).Zamorak Warriors:- 85 Combat level
- 45 hitpoints.
- Max hit - 8 hp
- Jsou agresivní, je jich tam asi pět a jdou po vás všichni najednou.

Dropy:
100% Bones, Coins (100), Cooked lobsters (2-3), Steel scimitar, Steel dagger, Adamant longsword, Rune dagger, Gold charms, Crimson charms, Blue charms, Black longsword, Adamant dagger, Green charms, Grimy herbs

Top Drops:
Rune scimitar, Clue scroll (level-2)

Taktika:
Zamorak Warriors dropují coins, a to v počtu 100gp, ty sbírejte také. Rune daggers alchujte a scimitars berte s sebou. Rune scimitar dropují z mého pohledu co 30 killů, i když se mi podařilo získat tři Rune scimitars za sebou.

Jak se tam dostaneme:
Jednoduše se dopravíme do Edgeville (Amulet of Glory, Ancient magicks home teleport) a podle mapy dojdeme k Chaos tunnels propasti, kde slezeme dolů. Tam projdeme portálem, proběhneme mezi Fire giants a portálem dojdeme k Zamorak Warriors.

Cesta:

A rada na konec: Nejlepší tripy jsou ráno (Amíci chodí spát ×D). Zamorak Warriors přestávají být agresivní po 5-10 minutách boje. Stačí se odhlásit a přihlásit do hry a opět na vás útočí.
Je nutné dodat, že vedlejší portál vede k Zamorak Mages, kteří vás zabijí, že to ani nepostřehnete. Chce to opravdu dávat si pozor na to, kam klikáte!

Po tripu by to mělo vypadat asi takto: