Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Autor článku: Sco Angel

Požadavky: Level 52 Crafting, Level 53 Fletching a Level 55 Firemaking.

Předměty: zahradní nůžky, tinderbox a nůž (vše lze získat během questu, ale když si to opatříte, nevadí).

Quest začíná v oblasti Piscatoris Colony, rychlý způsob dopravy je Fairy Ring s kódem AKQ.

Promluvte si s Priest of Guthix a vyčerpejte všechny možnosti rozhovoru.

Pak se ho nakonec zeptejte na výbavu, dostanete od něho zahradní ňůžky, tinderbox a nůž. Vstupte do jeskyně.

Uvnitř jsou lávová monstra, zatím nejsou agresivní, takže můžete okolo ně projít. V každé místnosti najdete strom, kterému odeberte větvičky. Celkově tu musíte získat 5 větviček a v každé místnosti je jeden strom. Až získáte větve z prvního stromu, pokračujte tunelem do další místnosti.

Až získáte všech 5 větviček, pokračujte do poslední místnosti, kde najdete fénixe, přečtěte si knihu u oltáře a nožem nařežte větve. Ty pak použijte na ohniště (PYRE).

Zraněný fénix se přesune k ohništi a tinderboxem zapalte.

Zrodí se mládě, se kterým si promluvte, dostanete od něho 5 pírek. Tímto je quest hotový, pro odměnu si zajděte za Priest of Guthix.

Peří se používá na summoning. Pokud chcete vyrábět Fénixe, tak každý den máte možnost vstoupit do jeskyně, posbírat opět 5 větviček, připravit ohniště a porazit fénixe. Na jeho likvidaci je třeba 51 lvl slayer. Útočí magic, takže s mage protect není problém ho porazit. Až ho zraníte, tak se opět přesune do ohniště, zapalte a získáte 5 peříček a 5k xp do slay (první zabití, další zabití už jen 500xp do slay).