Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Autor: Charlebord

Potřebné qesty, skilly: Edgar’s ruse, Jungle potion, The Feud, 29 farming, 10 woodcutting a mít začlou tai bwo wannai cleanup
Potřebné věci: 3 buckets (na velbloudí trus), climbing boot, 7 supercompostů, seed dibber, rake, spade a věci na tai bwo wannai clean up minihru (není potřeba pokud si předem uděláte 60% přízně obyvatelstva)
Doporučené věci, skilly, questy: level 61 magic na trollheim teleport, games necklace, quest enkahara’s lament-camulet, plant cure, výbava na boj s Baby roc lvl 75 a Giant Roc lvl 172 za sebou (doporučuju dobrou meele výbavu s range protectem)

Quest začíná u Burntmeata v troll stronghold (kuchyně 2 podzemní patro)

Burntmeat vám řekne o tom jak jednou vařil adventurera (spustí se animace) s full dragon. Ten mu řekl o tom, že se goutweed může pěstovat což je podle něj nemožné.

adventurer ho odkáže na murcailyho který má goutubery ze kterých se goutweed pěstuje.poté vás Burntmeat seznámí s My arm (ano s mojí rukou:)), který se chce naučit pěstovat goutweed

Promluvte si s my armem který se objeví v kuchyni a ten vám vysvětlí proč se jmenuje právě“moje ruka“. Poté vám zadá úkol, donést goutweedy lump z kotle patřící Jungovi a Ashovi v death plateu. Promluvte si s Burntmeatem a ten vám přesně ukáže cestu (spustí se animace). Vemte sebou 1 kýbl a musíte mít ještě 1 místo volné, takže jděte tam a použijte kýbl na kotlík a v inventáři byste měli mít goutweedy lump. Ten doneste zpět my armovi a ten ho okamžitě sní.

Poté po vás bude chtít konečně pomoc se zahradničením.

Zavede vás nahoru nad Troll stronghold, kde vám ukáže svoje místo, kde se snaží farmařit, ale neví jak udělat aby na něm něco rostlo. Dá vám knihu z jednoho snězeného farmáře. Prostě jen ji prolistujte nakonec a tam si přečtěte co je napsáno k nadpisu Mountains. Řekněte o tom Armovi a ten vás pošle hledat trus. Doporučuju každopádně home port a pak do al-kaharidu. Ti co mají Enkahara’s lament tak jednoduše řeknou Alimu the camelovi (u al-kaharidské banky) o nějaký trus a jak ho dostanete tak zpátky k my armovi. Ti co ho ale nemají, budou muset přes Shantay pass a třeba kobercem (1 cesta do Pollnivneach stojí 200 coins-po The Feud jen 100 a jinak je to celkem dlouhá cesta pěšky)-na koberec si vyndejte zbraň z pravé ruky abyste se mohli držet jinak vás nepustí letět.

Jestli jste si uschovali red hot sauce tak si ji vemte jinak si ji pořiďte u kebab sellera. Poté dejte red hot sauce do krmítka velbloudů v jejich ohradě (západ města) a oni se zní okamžitě pokadí. (jestli jste si kýble zapomněli tak se respawnují v místnosti za dveřmi z ohrady) použijte všechny tři kýble na trus.

Výtvor doneste My Armovi na střeše strongholdu (Trollheim teleport nebo games necklaces) a od Tool leprechnauta si vyzvedněte 7 supercompostů a 1 lopatu (jestli nemáte uloženo vemte si je samostatně a lopatu si můžete u leprechnauta koupit) a všechno použijte na soil patch čímž ho proměníte v normální farming patch.

Teď bude chtít my arm do džungle navštívit muricalyho.dotáhne vás až do adougne přístavu kde se budou hádat s kapitánem o jeho jméně…a nakonec vyplujete.my arm se stále bude ptát jestli jsme už dorazili…

Až budete na pevnině tak se my arm rozběhne někam a řekne vám že se sejdete v tai bwo wannai.

Tak jděte k general store na karamaje a měli byste ho najít na východ odtud. Pokud tam není, tak se zeptejte Muricaliho jestli ho neviděl. Promluvte s My armem a ten vás pošle za Muricalym. Promluvte s ním a ten vám dá za 60% přízně hardy tuber, která jde pěstovat i na horách. My arm se začne nudit a udělá „rumble in da jungle!“:) a pak vám Muricaly za odměnu, že jste ho zkrotili hromadu hardy goutweed :).

S My armem pojedete zpět do Ardougne, kde vás nechá, abyste se připravili na boj. Vemte si vaše nejlepší melee brnění, co nejlepší jídlo a nejlepší zbraň. Hlavně nezapomeňte na prayer potiony a projistotu teleport pro případ nouze (nejlepší je ecophial)

Jděte do Troll stronghold až na střechu a My arm vám řekne, že může začít sázet.vemte si (nebo kupte) od tool leprechaunta rake a dejte je my armovi. Zlomí se mu tak vám dá držadlo abyste ho spojili s koncem (use….) a pak mu dejte hardy tubers. Hned nato mu dejte seed dibber. Přijde drunken dwarf, ale my arm se naštve a odhodí ho před vchod do troll strongholdu. Přijde malý troll a sní ho(potom se bude jmenovat drunken dwarf‘s leg-podle první věci co se pokusil sníst :)). Najednou bude herb diased, tak dejte My armovi plant cure (dá se koupit u leprechnauta)-pozor připravte se na boj protože za chvíli co dáte My armovi plant cure přiletí Baby roc (lvl 70).

Je to rychlý boj ale téměř okamžitě po něm přiletí giant roc (lvl172) a ten už je těžší, doporučuju místo, kdy jste zády ke kamenům, protože vás jinak odpálkuje celkem daleko od něj. Toto místo vám zajistí že jakmile se proberete z omráčení tak okamžitě můžete bojovat. My arm vám také pomůže s bojem: ) hází totiž kameny které ubírají 1-5.malá pomoc ale snažil se: ).
Jakmile ho skolíte tak bude my arm schopen sklidit goutweed. Potřebuje spade ale tool leprechaun utekl před giant rocem ale nevadí-stačí jít po schodech zpět do troll strongholdu a pak zase zpátky (najednou se objeví) a vemte si od něj spade(nebo kupte) a dejte ji my armovi. Začne sklízet, při sklízení se dostane o level výš v farmingu:). Poté jděte k Burntmeatovi pro odměnu…je jasné, že dostanete jen plný inventář spáleného masa a proto jděte k my armovi. Ten vám řekne tajemství o herbech-objeví se závěrečná obrazovka.

Nyní můžete používat herb patch který je blízko něj.nemůže vám na něm nic uhnít protože vám ho my arm hlídá.