Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Další galerie, možná se divíte podivného číslování, ale při přesunu webu se jedna galerie ztratila,, takže nynější by měla nést číslo 18, ale není tomu tak, ponese 17. Tak tedy v galerii 17 (podruhé) to bude více osobní, budou se tu objevovat osoby, které se motají okolo mě a dokazují mi, že jsou na to vždy hůř a když si myslím, že už narazili na dno, tak oni to dno ještě vyhloubí :D.

1. Andrejko6

Tak první osobou, kterou vám představím je Andrejko6. Kdysi se mnou chodil na dagy kingy, moc mu to nešlo a vesměs co trip, to blessnuti. No ale jak čas plynul, tak teďka už je k nepoznání a dokazuje mi, že to s nim není tak špatné. Na obrázku je pak vidět dosažení 99 attack skill, měl jsem tu čest být jeho posledním hitem.

2. Dungeoneering a Dargeth

Tak s příchodem dungeoneeringu se hodně věcí změnilo, konečně je tu minihra/skill, která odpovídá mému gustu. S týmem Andrejko, Darg a občas Techno řádíme v dungeonech a drtíme monstra levou zadní. No jediným problemovým článkem je Darg, neboť tehdy byl jediný kdo disponoval 99 mine a smith a proto naschvál občas zdržoval trip :D.

Ale tak není to s nim tak hrozný, jen občas nezvládá silná monstra a má tendenci k panice, popřípadě někdo z jeho rodiny začne nahánět na domácí práce...

...samozřejmě občas je i sprostý, když je toho na něho moc.

Ale jinak je to skvělý spolupracovník v dungeoneering, takže pokud ho máte v týmu, tak vám bude krýt záda a zajišťovat suroviny na armor a sběr jídla.

3. Wwebka

Wwebka, dáma jak má být, slušná, nemluví sprostě..no občas mi dokazuje, kdo je tu pánem sprosťáren :D. její památna hláška, když ji Vladino18 oznamuje, že spadl meteor do pouště. Okomentovala to: "Snad chcípne, takový ufoun nemá co dělat na poušti!". Tohle nás všechny šokovalo :D. V kombatu je sice slabá, ale v jiných věcech naopak vyniká a mnohé věci nás může naučit a je vášnivou sběratelkou soch.Občas nezvládne monstrům v Dream Mentor a tak ji musím pomoct :D.

4. Rtrio

Rtrio, můj věrný kamarád, který mě nikdy nezklame a vždy pomůže. Jeho věčný problém s umíráním jste se mohli dočíst v minulé galerii. Jak to s nim je dál? Pořídil si Full void, aby mohl trénovat ranged, tvrdě pracoval na Pest Control. Cesta k full void byla sice zdržena, když omylem si koupil 2x void body, tak holt si říkal, že to bude mít jako rezervu kdyby zase umřel. No a jaké to nemilé překvapení, jde trénovat ranged na opičkách a...po smrti se mu proteklo nečekaně void body, takže teďka má v bance 2x void body :D. Co na to říci? Radši nic.

5. Bezdomovec5

Bezďák je tak trochu jako Rtrio, ale jiného ražení, občas má problémy s paměti. Tentokrát zapomněl na Saře vzít ranger potion a místo toho vzal magic potion. Zrovna na obrázku se mě ptá, zda nejsem nasraný, radši jsem mlčel. Jsem byl už zvyklý, když nebral antipoison na Zamorak boss nebo na Dagy king.

6. Technologics

Technologics je teda extrém, ten mi dokazuje, že když už jsi blbý, pořád můžeš být blbější :D. Spolu s Andrejko jsme šli na dungeoneering s nim, tentokrát jsme měli Lexicuse, který útočil knihami a občas zařval: "Book barrage!". Dříve s námi chodil, tak občas si z nás dělal srandu a vyřvával Book barrage, tentokrát se mu to vymstilo, zrovna když to psal, tak boss opravdu vypustil knihy a on si myslel, že to psal a tak...viz obrázek :D.

7. Dagy žáci

Po dlouhé době jsem opět začal zaúčovat dagy king lovení. Prvním žákem po dlouhé době byl Bednicka, ten mi tak trochu připomněl Wotnela, opět oběhl dokola a nemohl najít safespot. Ale jinak je to snaživý kluk a po chvili už ovládal Dagy hunt, kdo ví, třeba jednou z něho bude druhý Wotnel a už nebudeme říkat Wotnel style, ale Bednicka style :D.

Druhým žákem je Perry, tak ta narozdíl od Bednicky věděla kde je safespot, ale má slabé skilly, trip byl spíše motivační, aby se zaměřila na kombat, jinak si vedla skvělé.

8. 99 levely

  

Mining je nejnovější 99-tka, zakončil jsem to stylově na promethium ore v dungeoneeringu.

9. Co na závěr?

Nějaké ty dropy a Patriarcha.

Mining jsem trénoval v Living rock cavern, takže velmi často jsem narazil na Patriarchu, než jsem dosáhl 99 mining, padlo aspoň 20 těchto monster.

 

Dagy kingové jsou skvělá monstra, sice na ně už moc nechodím, ale dropy mají pořád krásné. Tady je ukázka ze solo.