Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Autor: Tom rrrr

Spolu s reward dungeony byl navíc přidán i doplněk k Dungeoneering Construction. Můžete si pomocí něj postavit věci, které můžete najít normálně v dungeonu, ale s tou výhodou, že je máte už ve startovní místnosti. Pak zde máme ještě tři zcela nové věci, které v dungeonu jinak nenajdete, ale kromě Group gatestone portal (který tam je mimochodem automaticky hned ze začátku) jsou víceméně k ničemu. Co se týče materiálu, můžete mít štěstí a nějaký najdete, ale nacházení surovin je řízené podle levelu, takže když jsem hledal zephyrium, našel jsem v medium dungeonu 2x katagon a 2x argonite, jelikož mám mining 73 (70+). Takže si většinou budete muset suroviny koupit (ještě navíc si ore musíte vytavit – potřeba Smithing level). Trénink Construction v Dungeoneering nedoporučuji, sice je relativně zdarma, ale 29xp za nejlepší věc, co můžete udělat, je v porovnání s 600xp (1200xp) za oak dungeon door vskutku chabé.

Nástroj pro Construction je hammer, saw tady není.

Group gatestone portal

Construction level: 1
Smithing level: Nejsou potřeba bary
Materiál: Nic
Cena materiálu: 0gp
Zkušenosti: 0
Popis:
Velitel skupiny dostane ze začátku dungeonu Group gatestone. Může ho nosit u sebe, nebo ho někde dropnout. To znamená, že když vejdete do teleportu, tak se můžete objevit buď na místě, kde Group gatestone dropnul, nebo přímo u něj, pokud ho má v batohu. Group gatestone se nerozbíjí, je věčný … Bez portálu se ale obejdete, na levelu 64 magic za 3 law runy je kouzlo group gatestone teleport se stejným efektem a nemusíte kvůli tomu do startovní místnosti.

Photo booth

Construction level: 1
Smithing level: Nejsou potřeba bary
Materiál: Nic
Cena materiálu: 0gp
Zkušenosti: 0
Popis:
Úplně stejné, jako photo booth u Faladoru. Pro ty, co neznají – uděláte svojí „fotku“ (hlavy a celého těla), kterou si později můžete prohlédnout (i stáhnout) z Adventure’s Logu (Community/Adventurer’s Log na hlavní stránce). Fotka hlavy se navíc stane vaším avatarem (tj. Ikonou) na RuneScape fóru.

Farming patch

Construction level: 25
Smithing level: 10 na Bathus bar
Materiál:
Seeping elm branches (x5)

Bathus bar (x5)

Cena materiálu: 5x600 + 5x1700 = 11.500gp
Zkušenosti: 9
Popis:
Farming patch, do kterého můžete sázet herby, cave potato či houby. Hodí se, že je ve startovní místnosti.

Cooking range

Construction level: 50
Smithing level: 30 na Kratonite bar
Materiál:
Utuku branches (x5)

Kratonite bar (x5)

Cena materiálu: 5x3750 + 5x6600 = 51.750gp
Zkušenosti: 13,5
Popis:
Prostě sporák, ale je ve startovní místnosti. Nachytáte ryby, použijete home teleport a můžete rovnou vařit (Ještě tam musíte dát nějaké branches a zapálit je).

Prayer altar

Construction level: 75
Smithing level: 50 na Zephyrium bar
Materiál:
Bovistrangler branches (x5)

Zephyrium bar (x5)

Cena materiálu: 5x12.000 + 5x17.000 = 145.000gp
Zkušenosti: 29,1
Popis:
Ten už se docela hodí, jednak doplní prayer a navíc, když na něj použijete kosti, zčtyřnásobí vám xp. Ale kvůli dost obludné ceně (já osobně jsem se přes 100k nikdy nepřehoupl), ho můžete postavit jedině pokud nějakou ze surovin najdete (tj. zephyrium nebo bovistrangler).

Skillcape stand

Construction level: 1
Smithing level: Nejsou potřeba bary
Dungeoneering level: 99
Materiál:
Tangle gum branches (1x)

Cena materiálu: 225gp
Zkušenosti: 0
Popis: Vcelku zbytečná machrovinka. Stojan na Dungeoneering skillcape. Když jste sami, tak víte, že máte skillcape a sami sobě se nemusíte chlubit. Ostatním hráčům se chlubit jde, ale počítejte s tím, že vás budou lynčovat, že kvůli vašemu skillcape tam není místo na nic jiného.