Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

RSko.cz Fan trika

BíléČerné

Objednat Tričko -->


Pravé RSko triko nemá každý


Jste fanoušek RuneScape, RSko.cz webu? Pak Vám nemůže chybět pravé a jedinečné fanouškovské triko za super cenu. Sortiment plánujeme postupně rozšiřovat o další trika, možnosti ale i jiné. Je toho opravdu hodně a je se na co těšit.

Jak a kde si tričko koupit?


Triko si můžete koupit přímo na naších stránkách a to jednoduše vyplněním přehledného formuláře(Nezapomeňte vyplnit všechny údaje). Triko po objednání můžete očekávat do 10 dnů. Můžete platit převodem na účet, dobírkou přes českou/slovenskou poštu a nebo je možný i osobní odběr přímo na prodejně CopyCentrum Cheb. Trika jsou dostupná ve všech standartních velikostech.

Něco o tričkách


Trika vyrábí firma Adler. Jejich velikosti jsou stejné jako u značkvých triček, podle toho lze správně vybrat požadovanou velikost. Triko jsme otestovali a po 15 vypráních sem nepoznal rozdíl v potisku. Trika pro nás vyrábí firma CopyCentrum Cheb. Dělá je dobře a hlavně rychle a za skvělou cenu.

Jak pečovat o potištěná trička, aby vydržela co nejdéle?


Na bílá a světlá trička používáme převážně potisk pomocí přenosové fólie TTC 3.1, na tmavá a černá trička používáme gumovou fólii OBM 5.6.

U světlých nových triček je možné, že po krajích obrázku je mírně znatelný zbytek lepidla z fólie TTC 3.1 - zmizí po prvním vyprání.
Doporučujeme praní do 40°C. Tričko otočte naruby, nepoužívejte Savo ani jiné agresivní chemikálie. Ždímejte při nízkých otáčkách. (Perte podobně jako svetry.)
Trička jsou bavlněná, proto je můžete bez obav žehlit při vysoké teplotě. Obrázek přežehlete přes papír na pečení (chráníte tím žehličku před umazáním a obrázek na světlém tričku se žehlením rozjasní, na tmavém tričku posílí trvanlivost přilepení fólie).

Co tričku ublíží nejvíc?

  • Savo a jiné agresivní chemikálie,
  • mechanický otěr (vysoké otáčky při ždímání, praní při vysoké teplotě z lícové strany, zmačkané tričko v tašce...),
  • žehlení bez papíru na pečení.

Kontakt

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně triček, můžete kontaktovat dodavatele (kvalita, velikosti, tvar, doba dodání, potíže) nebo naši redakci (nápady na vylepšení, pomoc při řešení problémů):
 

Dotazy ohledně triček pro dodavatele: copycentrum-cheb@seznam.cz
Dotazy ohledně triček pro RSko.cz: redakce@rsko.cz

Adresa dodavatele:

CopyCentrum Cheb
Obrněné Brigády 31
35 002 Cheb
Česká republika

Web dodavatele:

Facebook