Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Galerie 18 bude více méně osobního rázu, zde se setkáte s zajímavými lidmi. Každý z nich vyniká v něčem jiném, od umírání až po ztrapnění :D.

1. Antiwar11

 

Tento zajímavý hošík je tak trochu divný, mění si nicky jak Darg si mění spoďáry a papa brouky. Na prvním obrázku je se mnou v dungeonu, kde jsem omylem dal 99 firemaking. Druhý screen jsem ho zachytil, jak ho random event unesl a umístil ho do místnosti bez dveří. Nejhorší na tom je, že neměl žádný teleport a hometeleport se obnoví až za 20 minut :D.

2. Sir Gebe aka Bebe dobré ráno

Bebe jak mu já říkám je druhý podivín, vždy je na nesprávném místě v nesprávnou dobu. Zrovna když jsem na Dagy, tak chce na Dagy, když jsem na Sara, tak chce na Sara. V kombinaci s Bezdakem je to hotova atomovka a když jsou oba u Sary, tak to je jako kdybyste seděli na malé atomovce a čekáte kdy to vybuchne. Ale abych ho nekřivdil, je hodný, milý a má pěknou sestru, její foto koluje na fórum :).

3. Bezdomovec

Jeden z mých oblíbenců, kteří mi dokazují, že vždy je tu horší alternativa a tím je on :D. Na obrázku můžete vidět, jak se machroval, že sbalil holku a pak..to musíte vidět :D. Jinak je s nim děsná sranda, prostě vám vždy zvedne náladu.

4. Caneee

 

Můj spojenec v oblasti ponižování Olomouc2, věrný svému přesvědčení i vysoké MH dovednosti. Ale sprosťák to je, na prvním obrázku komentuje Mackovou hračku, to si můžete domyslet co Mace Dverji má za "hračku". Druhý obrázek ukazuje jeho náhrobek u Sary. Kdyby se sešli Caneee, Bebe a Bezďák u Sary, očekávejte pěkně propocený trip.

5. D4rg3th

Věrný, čestný a občas slušný. Symbol slušnosti a poctivosti, tak byl charakterizován Wwebkou a Verdou. A já jen můžu tiše závidět a skřípat zubama, neboť je to pravda :D. V dungu vyniká jako skvělý zásobovač, který musí trpět mé manýry. Jinak víte o tom, že v dungu loví i Heim Craby?

6. Zasranek

Zasranek, sice má sprostý nick, ale kupodivu  sprosťák není, což mě překvapuje. Očekával jsem, že bude mluvit jak dlaždič, ale opak je pravdou. Vedle D4rga opět slušňák a gentlmen jak se patří. V dungu velmi dobrý, sice nemá 99 attack, jeho počítač se pořád přehřívá, pořád musí venčit svého slizkého psa a chodí pro rohlíky každou chvíli. Prej brzy bude mít nový počítač i 99 attack a očekává, že ho nebudu mít čím ponižovat, ale to nezná Angela :D.

7. Nemoo sk

Nevím kdo to je, chtěl jen pomoct s přesunem na jiný world. Jeho kámoš Witchcrafter ho pořád na clan chatu pomlouvá a já ho bráním, hrozný to kámoš má.

8. Nějaké baby

Lenin aka Leanka

Výsada oslovovat ji Lenin mám já, pokud to chcete zkusit, tak jen na vlastní nebezpečí. Zkušená MH hunterka, první trip na Dagy se ukázala jako velmi znala a zkušená. Ale proč má pomalý počítač? To si můžeme jen domyslet :).

Perry

Úžasná, skvělá a sladká. Velmi dobrá v dungu i na MH, disciplinovaná a slušná. Když potřebujete s něčím pomoci, vždy vám ochotně a ráda pomůže.

Verda Thora

Další úžasná a skvělá. Obdoba Perry, sice o něco dokonalejší (dobrý Grogy tu není aby mě zmlátil). Jedno z její přání je umřít v mé náruči na Dagy, to se ji splnilo a já ji blesnul.

9. Crown

No když jsem byl na slayer Desert Wyrm, byl tam Kuzovec, ani mě neinformoval o tom, že je tam Kingly Imp. Samozřejmě jsem Impa chytil a získal jsem Crown :D. Ani se neptejte jak Kuzovec zuřil, na fotce stojí vedle mě.

10. Olomouc2

 

Dost bylo chvály, chce to i někoho, kdo je pravým opakem. Tím je Olomouc2, v dungu je hrozný, takový solový hráč v dungu. Caneee mi vyprávěl, jak s nim dělal hodinu small dungeon na complexity 1, chudák Caneee, měl z toho týden trauma. V dungeonu se nejčastěj vyskytuje v Gorgonite armor, vždy se drží vzadu. Když se podíváte na hodnocení dungeonu, tak uvidíte, že má jen Survivor, jak je vidět, pro tým je velmi užitečný jako do počtu :D. Ale dost bylo jeho ponižování, je to skvělý kámoš, který sice má své nedostatky, ale s nim je svět o něco veselejší a rozmanitější.