Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Autor: Tom rrrr
Také už dlouho sbíráte 3rd Age druidic set a štve vás, jak dlouho to trvá? Chtěli byste to nějak urychlit, ale vidíte mithril dragony, i když zavřete oči? Tento návod vám pomůže získat jeden elite clue scroll s 100% šancí na jeho nalezení. Je to úplně snadné – potřebujete nemrtvého, kovovou věc s dřevěnou násadou a několik kusů jídla... 

Ano - správně jste uhodli, budete potřebovat "nemrtvou slepici" v podobě Ava's alerteru a lopatu. Celkem jsou čtyři lokace, kde lze Elite clue scroll vykopat, z nichž funguje pouze jedna - a to pouze jednou! (Elite clue scroll tedy tímto způsobem lze získat jen a pouze jednou.)

Požadavky: quest Do No Evil, Ava’s alerter, několik teleportačních run, výbavu dle libosti (abyste přežili Isafdar - elfí zónu (antipoison potion/totem); nesmíte ovšem mít nic kovového, jinak Ava's alerter nefunguje!) a spade.

IsafdarCestu začneme v Isafdaru, kde je největší šance na nalezení elite clue scrollu. Teleportujte se do Lletya, vyběhněte ven směrem na západ přes dense forest a překročte tripwire. Projděte skrz hustý les (dense forest) a přeskočte past z listí na severu (pokud jdete podle mapy, tak je SV od elfské muzikantky). Přesně na východ by teď měl být Underground Passage (na mapě ikona Summoning obelisku). Na otevřeném prostoru za pastí z listů by Ava's alerter měl začít kvokat (bwuk; pak bwuk, bwuk…), a tam, kde alerter "zabwuká" čtyřikrát, kopejte. Místo, pod kterým je bedna s clue, by mělo být přesně na jih od elfské lampy.Lunar IslePokud jste byli neúspěšní v Isafdaru, musíte holt vyzkoušet zbývající tři lokace. Lunar Isle je ta z těch snazších. Buď lodí nebo Astral Teleport Tabletou z Grand Orb Project (ta je lepší, potřebujete ale Seal of passage) se dostaňte na ostrov a seběhněte na úplný jih ostrova, nebo na západ od astral altaru, jestli jste začínali tam. Mírně na severozápad od malého poloostrůvku by Ava's alerter měl už "bwukat". Zase kopejte tam, kde zabwuká čtyřikrát (princip stejný jako "zima-přihořívá-hoří").IcebergKdyž nebudete mít úspěch ani na Lunar Isle, nechte se dopravit do Rellekky (zničte Seal of passage a pak si běžte popovídat s Oneiromancer), nebo použijte fairy ring (DKS) a SV od Rellekky je loďka, kterou si jistě pamatujete z questu Cold War. Přepraví vás na ledovec tučňáků, kde se vydejte SZ k velkému ledovému sloupu a na jeho severozápadní straně by clue scroll měl být ukrytý. Kdyžtak sloup oběhněte. MeiyerditchUpřímnou soustrast. pokud vám ani jedna z předchozích lokací nefungovala. Asi si teď trošku pobloudíte. 
Přes Canifis (nebo Mort Myre) doběhněte do Burgh de Rottu, odkud odplujte loďkou na východě do Meiyerditch. Vylezte na hradby a mávejte tak dlouho, dokud si vás nevšimne některý Vyrewatch. Povězte mu, že chcete být posláni do dolů.
V dole (pickaxe si můžete půjčit od Minera) musíte natěžit plný vozík (tj. 15 kusů) daeyalt ore. Až je budete mít, hoďte je do vozíku a promluvte si se strážemi. Odešlou vás zpět na povrch. Teď už se vyrewatchům vyhýbejte.
Držte se východní zdi a utíkejte na jih až k domu, kde sedí Sitting citizen. Elite clue scroll by měl být zakopaný hned vedle.Gratuluji, teď byste už Elite clue scroll měli mít. V opačném případě si lokace projděte znovu a ujistěte se, že jste opravdu nic kovového s sebou neměli. 
A nakonec snad jen přeji, abyste se svým Elite clue scrollem měli aspoň takový úspěch, jako já s tím mým.