Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Autorka článku: Verdana Thora

Nová minihra zaměřená především na tréning Magic, nezanedbatelné jsou však i XP do Crafingu, Farmingu, Contruction a Agility.
Vše, co potřebujete, jsou pouze Lunar spelly.Minimální požadavky:
* Magic level 70
* Agility level 60
* Farming level 60
* Crafting level 60
* Construction level 50
* quest Lunar Diplomacy

Promluvte s Pauline stojící hned u vchodu, která vám názorně ukáže, jak se v této minihře pohybovat. Název minihry je příhodný, neboť to tu opravdu jede. Pomocí Lunar kouzel budete pomáhat Pauline s produkcí.


Začněte s patchi, které se musí zúrodnit a kde jsou rostliny, jež potřebují léčit.


Rostliny mají 4 fáze, musíte vybrat vždy správnou, abyste květinu vyléčili. Ze začátku mi to dělalo trošku problém, ale začnete je rozpoznávat poměrně rychle.


Z bedny vyberte dřevo, jehož prkna vám pomohou opravit rozbitý plot (vždy na dvou místech).V pravidelných periodách Pauline zahlásí povel k další práci. Vše se opakuje znovu. Po dvou periodách (kolech) se vám naplní druhá bedna.
Produkci nebezpečných květin vyjměte a odneste ihned do vozíku. V inventáři nemůžete mít více než dva snůpky, což je jedna produkce (10 květin).Čas od času se Paulina také velice unaví, proto jí nezapomeňte dodat energii pro další práci. Chce to jen správně odpovědět.


Za všechny tyto činnosti dostáváte XP do Magic a příslušného skillu. Nemusíte složitě vyhledávat potřebné spelly, stačí jen klikat. Na tomto místě působí boost pro Lunární magii, proto vykouzlíte všechna potřebná kouzla. V případě, že však nemáte dostatečný level pro daný spell, dostáváte pouze polovinu bodů za produkci; XP do magie žádné, pouze XP do druhotných skillů v plné výši. Tabulka zde. Je samozřejmě čistě na vás, zda využijete možnosti tréninku všech skillů nebo jen vybraného, dle vlasního uvážení.


* Vyjmutí produkce - dostáváte dvojnásobný počet bodů, a to při vložení do vozíku (2 snůpky => 2*83+2*270 = 706)
* Pro použití spellu Plank Make je zapotřebí quest Dream Mentor

Random eventy:

Náhodně zde dochází ke třem událostem, za které dostávate XP do Magic. I zde platí, že pokud nemáte dostatečný lvl Magic, nedostanete žádné XP.

1) Objeví se NPC Meteora s nemocným Ibisem. Máte zjistit, co mu je a Meteoru pak informovat. (Spell Monster examine - 66 lvl Magic.)
Získáte 1 astral runu, 10 water run, 16 earth run, 1 cosmic runu, 1 mind runu a 61 Magic XP.2) Napadení Pauline Suqah. Musíte jí dodat energii. (Spell Energy transfer - 91 lvl Magic.) Získáte 3 astral runy, 10 water run, 16 earth run, 2 law runy,1 nature runu a 100 Magic XP.


3) Murky Pat's Revenge - pirát. Promluvte s ním, řekne vám, komu se chce pomstít. Zakouzlete na něj Vengeance other a z následného dialogu vyberte správnou možnost. (Spell Vengeance other - 93 lvl Magic.) Získáte 3 astral runy, 15 water run, 20 earth run, 2 death runy a 108 Magic XP.Odměna:
Kromě výše uvedených XP dostáváte, jak jsem již zmínila, body za produkci. Tyto body pak můžete vyměnit za nová kouzla v Lunar magii. Výhodou je, že získáním kouzla body neztratíte, tedy nemusíte začínat od nuly pro každé další kouzlo. Ve chvíli, kdy se naučíte poslední, přijdete o nasbírané body v daném počtu. Zároveň se vám však zpřístupní druhá nabídka - přání, kde můžete využít body, které vám zbyly. Jsou velice lákavé, mají však jen dočasný efekt.(Wishes: 1) na zemi okolo nohou se respawnují seedy; 2) dává herby do inventáře; 3) převede herby do unfinished potions; 4) převede plný inventář Lunar dřeva na runy; 5) snižuje šanci na pálení ryb při vaření po dobu 30 minut; 6) šance na získání dalšího prkna při výrobě pomocí Lunar magie po dobu 20 minut.)

Výbava:
Není nijak náročná. Kdo chce přidá do inventáře ještě death runy, já je nebrala. Kombinaci (Mystic) Lava staff a Tome of frost lze nahradit například (Mystic) Mud staff + fire runy. (Obě výbavy nahrazují water runy.)Tip:
Můžete získat jednorázovou odměnu, pokud promluvíte s Pauline v oblečení z Herblore habitat.

Pozn:
Runy výše na obrázku ve výbavě. Vzala jsem čistě náhodně 1000 run od každé. Postačily skoro na hodinu hry, respektive došly astral runy. Spotřebované runy (=náklady) vidíte zde:Za to jsem získala:
Magic 39418 XP
Agility 3733 XP
Farming 29008 XP
Crafting 12960 XP
Construction 5733 XP

Čísla:
* Na odemčení Repair rune pouch spellu je třeba hrát více než 10h, na odemčení všech kouzel pak přes 35h.
* Na kompletní odemčení všech kouzel je potřeba více než 40k astral, 17k nature a 2,5k law run.
* S 91 Magic je zde možné získat až 100k xp/h (součet Magic, Construction, Agility, Crafing a Farming expů).