Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Autor článku: Verdana Thora

Letošní Easter event začnete na náměstí ve Varrocku. Pokud se vám podaří prolagovat se až k nim, máte na výběr mezi Evil Chicken a Chocatrice. Jeden druhého vzájemně pomlouvají snažíc se vás přimět ke spolupráci právě s ním.

Ať už se rozhodnete pro kteréhokoli kura, obdržíte Eggsterminátor. Vaším úkolem je nalézt po RS světě pět vajec. Pro Evil Chicken na vejce vystřelíte volbou Scotch-Egg, pro Chocatrice volbou Marshmallow. Záleží na tom, zda máte raději smažená kuřátka nebo kuřátka z čokolády.

Lokace se mění každé dvě hodiny, informaci, kolik ještě zbývá času, dostanete u kura. Vejce se mohou nacházet po celém RS světě. Konkrétní místa pro daný čas naleznete zde.

Po nalezení všech 5 vajec v jedné dvouhodinovce obdržíte automaticky xp lampu dávající 10×lvl xp (stejné jako z random eventů). Odevzdáte-li Chocatrice získanou čokoládu a Evil Chicken kuřecí stehýnka (oběma alespoň tři kousky), obdržíte od každého slušivou čepičku, jež však má jen kosmetický efekt. Nutno dodat, že pro free hráče je možno vyhledat jen 3 vejce - XP lampu tedy nejde získat.

Získáte-li všech pět vajec 3x po sobě (je jedno u kterého kura), obdržíte po promluvě s kurem věčný Eggsterminátor, jež vám zůstane i po Easter eventu - opět pouze pro membery.

Přeji všem krásné Velikonoce!