Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Autor článku: Mace Dverji

V tomto článku si povíme, jak smazat informace o kreditní kartě, z níž platíte membership, aby jich nikdo nemohl zneužít. Toto nebezpečí může hrozit každému, kdo kdy použil kartu k zaplacení membershipu!

Pokud totiž nějaký váš milý kamarád zná jméno i heslo (nebo dostane-li se k nim scammer) a ve hře klikne na Buy Spins, bude automaticky přesměrován do centra plateb, kde - pokud máte informace o kartě uložené - vám může zakoupit zatočení v Squeal of Fortune třeba za 10.000,- Kč, ani nemrknete. Byla by to vaše chyba a tudíž by vám Jagex peníze nerefundoval.

Abyste chránili své soukromí a účet svůj či svých rodičů, učiňte následující.

Přihlašte se do hry a klikněte v SoF interface na Buy Spins, případně se k jejich platbě dostaňte z mainpage.

Pokud v sekci Payment žádné informace o kartě nemáte, můžete si jít v klidu dál bušit do Bandose, v opačném případě klikněte na Manage saved cards.

Tam svou kartu smažte skrze Delete a smazání potvrďte. Tato akce nijak nenaruší váš běžný život, i nadále se vám bude platit membership, jen se smažou informace o vaší kartě a pokud někdy budete chtít od Jagexu něco koupit, budete tam muset těch 16 znaků napsat znovu.

Abyste uložení informací o vaší kreditní kartě a tudíž i o vaší osobě zabránili, při platbě nikdy nezaškrtávejte Save my card details!