Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Autor článku: Sco Angel

Questy a skilly:

A Fairy Tale Part II – Cure a Queen
Wolf Whistle
Level 59 Magic
Level 54 Farming
Level 51 Thieving
Level 37 Summoning
Level 36 Crafting

Předměty: prakticky vše získáte po cestě, stačí jen pár drobných, na finální souboj bude zapotřebí jídlo a zbraně.

Vydejte se přes fairy ring do Zanaris, budete zastaveni vílou, která vás očaruje, abyste nemuseli používat certifikát pro teleport k základně víl, a také vás pošle za královnou.

V tajné základně (kód byste měli mít zaznamenaný), promluvte si s královnou a ta vás pošle za Tooth Fairy.

Promluvte si s ní…

Zapněte projektor a zhlédnete animaci, pak si znovu promluvte s Tooth Fairy a zase zapněte projektor.

Nakonec vás pošle ke skladišti, kde si vezměte kladivo a zahradní nůžky. Použijte kladivo na nůžky a získáte kleště.

Vraťte se do Zanaris a vstupte do domku s kozou. Dveře otevřete kleštěmi na zuby.

Promluvte si s kozou a pak zvolte otázky…

Kupte si pak vědro v general store a jděte ke krávě pro mléko. Mléko pak dejte koze a znovu si s ní promluvte, bude chtít, abyste zavřeli oči, souhlaste. Následně chce, abyste ji vzali s sebou k Tooth fairy, souhlaste a vydejte se k základně vil.

Promluvte si s Tooth Fairy, souhlaste se vším, zapněte projektor, pak se postavte na žlutou květinu a použijte emote WAVE. Po animaci získáte deník, kde zjistíte základní údaje o dalším úkolu + fairy ring kódy ke generálům.

Úkol je prostý, získat 3 zuby od orčích generálů. Začneme s Breeght.

Najdeme ho v Zanaris u mlýna, promluvte si s nim, řekne vám, že jeho zub vzal jeden z jeho podřízených a schoval se někde. Promluvte si s obyčejnými orky, co postávají v okolí, a dozvíte se další informace. Další zastávka je u Fairy Fix, kterého najdete poblíž fairy ring v Zanaris, ten vám řekne kód: DIP.

Tam najdete hledaného orka, který má požadovaný zub. Promluvte si s nim, ale nedá vám ho, takže pickpocket.

Druhého generála najdete v Enchanted valley, dostanete se sem přes fair ring (BKQ). Promluvte si s ním, odmítne odejít a chce mango.

Promluvte si s Dryádou, která stojí poblíž a zajistí vám přístup na Ape Atoll přes fairy ring. Zadejte na fairy ring kód, které vám řekla a otrhněte mango. Vraťte se ke generálovi a dejte mu požadované ovoce.

Hryzne do manga a pak jej vyplivne i se zubem. Seberte ovoce se zubem a kleštěmi je vyndejte.

Přes kód ALP se dostanete k poslednímu generálovi. Obdoba jako s kozou, snažte se ho přesvědčit o tom, aby si nechal vytrhnout zub. Ukazatel spokojenosti musí být na pravé straně, pak použijte kleště.

Update by Mace k odpovědím:

If the tooth isn’t pulled out, all your teeth will hurt much worse!
If I pull it out quick, it will be over soon and won’t hurt much.
What’s a bit of pain to a huge ork hero like you?

Vraťte se do základny a promluvte si s Tooth Fairy, opět zapněte projektor, updatuje vám deník, kde si můžete přečíst kód k Fairy Godfather (BIR DIP CLR ALP). Než půjdete, vezměte si brnění, prayer potion, jídlo a zbraň. Souboj sice není těžký, ale jistota je jistota.

Do fairy ringeu zadejte kód k Godfather, dostanete se k ohradě. Nejdřív se podívejte dovnitř. Měla by se pak objevit Tooth Fairy, která vám dá poslední instrukce a pak vás teleportuje přímo k orkům. Hned jak máte postavu pod kontrolou, zasaďte ty 3 zuby do farming spotu. Bojujte s orky. Musíte vydržet, dokud nevyrostou zubní orkové, kteří vám pomůžou zdolat. S posilou zabte 3 generály i poskoky, následně se vrhněte na Godfathera. Hůlka, kterou vám Tooth Fairy dala, slouží k léčení vaší armády.

Update od Macka: Štít Godfathera mohou nejspíše zničit pouze vaši zuborkové, jestli tedy během boje zemřeli, počkejte, až se znovu zrodí na farm patchích, a poté zaútočte společně..

Společně zdolejte godfathera a po animaci budete zpátky v základně, kde si promluvte s královnou, dostanete magickou konev a nechte se teleportovat k Martinovi.

Promluvte si s nim a tím ukončíte quest.

  • Tip od Edo494: po skončení questu Fairy Tale Part 3 – Battle at Orks Rift sa stačí porozprávať ešte raz z farmárom a on vám povie že je vám tak vďačný, že povedal všetkým farmárom aby vám udržovaly alloyment patche bez trávy.
  • Volný přístup do Zanaris market, už netřeba diamant.
  • Magickou konev, které nedojde voda.
  • V místě kde byl K´Chunk (kód DIP) doneste si 8 willow logs a zapalte táborák, dostanete jednorázové 10k do firemaking (jen pokud máte 85 firemaking).
  • Můžete opravit most do Moss Le harmless v místě kde je K´Chunk (8 planks a 16 hřebíků).
  • Na Ape atoll přes fairy ring (CLR) můžete v lidské podobě uvolnit kládu a dostat se tak na Ape Atoll. Kládu můžete využít pouze v podobě opice ninja/archer.
  • Také můžete využít zkratku do Guthanoth, dejte kód ALP a pak krumpáčem uvolnit sutiny.
  • V jeskyni s kódem ALP můžete najít mezi houbičkami herby (7 ranar 7 cadantine, 7 dwarfweed, 2 ranarr seeds atd..). Vyžaduje 85 herblore.
  • Tooth Fairy koupí suqah teeth za 2k gp.