Runescape - Největší CZ/SK Runescape fan web - RSko.cz

RSko.cz

Návody, Questy, Příručky,...

Projekty: Platick návody RS07 | Evil tree | Skill boost | Treasure trail | Shooting Star Štýl 1 Štýl 2 Štýl 3 Štýl 4 Štýl 5 Štýl 6 Štýl 7

Loading tip...

Autor článku: Sco Angel

Požadované questy a skilly: 61 Hunter, 61 Firemaking, 69 Strength, Forgettable Tale of a Drunken Dwarf a Between a Rock...
Doporučené předměty: jen teleport do Varrock, pro slabší postavy armor proti range útok nebo range protect + nějakou zbraň (postači DDS) a nějaké peníze, postači 5000 gp.

Mapa oblasti.

Quest začíná ve trpasličím městě rozhovorem s Veldabanem. Do města se dostanete například z Faladorských dolech, kde je důlní přeprava do Kelda. Promluvte si s Veldabanem a zeptejte se na nový quest a pak vás animace přesune k jižní věži.

Opět si promluvte s Veldabanem, že se postaráte o Chaos Dwarfa na vrcholu věže a pak spolu se vydejte do nejvyššího patra.

Nahoře se utkejte s novým nepřítelem vybaven kanónem, kterého zdolejte.

Z mrtvoly seberte papírek a promluvte si s Veldabanem, která vás pošle do Grand Exchange.

Promluvte si s úředníkem v GE a dostanete balíček s různými předměty.

Pro rychlý návrat do Kelda využijte dveře na severozápadě od GE.

Veldabana najdete v hospodě, promluvte si s nim ohledně balíčku, chaos dwarf a zda jsou Red Axe má v tom prsty. Během rozhovoru bude po vás chtíti Guardsman Stout, zajděte za barmankou. Ta vám řekne o Veldabanovi milé, která se zmizela a pak vám dá požadované pivo, které dejte Veldabanovi. Promluvte si s nim o jeho milé:

"The barmaid siad she´d seen you with someone."
"I didnt know zou had a lady-friend."
"Lets go!"

Spolu s Veldabanem se vydáte na velitelství, ale odejdete s nepořízenou, neboť Veldaban je opilý. A další vyšetřování je na vás.

Vydejte se k jižní věži, kde jste bojovali s Chaos Dwarf, otevřete balíček z GE a vyjměte botu, použijte na stopy na zemi. Ty vás zavedou až ke stěně.

Před stěnou je ohniště, použijte mísu z GE balíčku na oheň a pak vložte kovovou tyčku, také z balíčku.

Stěna se otevře a proběhněte až na konci.

Na konci naskočte na vozík a je jedno kam pojede, stejně vás to vrátí zpět a ohlásí se, že byste se měli podívat na Veldabana, zda je střízlivý. Vraťte se do Kelda k Veldavanovi, který už je vzhůru a zaveďte ho do tajné jeskyně.

Vytáhněte z balíčku žlutý a zelený kámen, promluvte si s Veldabanem a dejte mu ty kameny a řekněte mu, že on bude řídit a vy budete navigovat, pak naskočte na vozík.

Cesta přes bludiště je:

Y - yellow, G - green

Y, G, Y, Y, G, Y, Y, Y

Dostanete se na druhou stranu, otevřete padací most pro Veldabana a pak si promluvte s Fjoila, který vám řekne o svém manželovi co je v pevnosti. Zatím vězně pošlete do města a spolu s Veldabanem pokračujte sami.

Na konci místnosti pak najdete dveře, otevřete je s Veldabanem a vstupte do pevnosti.

Uvidíte přeměnu na Chaos Dwarf, ale Veldaban vyzradí vaši pozici. Spolu s nim se schováte do místnosti s tiskařským strojem. Z balíčku vyjměte kovový plech, který vložte do stroje a pak šroubovákem odmontujte a převrhněte stroj. Prolezte s Veldavanem k vozíku do Kelda.

Proběhne animace s Consorciem, ale ti neudělaji nic a Veldaban se vzdá svého postu.

Po skončení questu můžete jít zpět do místa, kde jste proběhli k vozikovému bludišti, nyní tam probíhají bitvy mezi Black Guard a Chaos Dwarf. Nová monstra Dworge a Chaos Dwarf Canoneer dropuji Dragon pick axe, z canoneera padá 75. lvl range zbraň hand cannon a munice do ni.